Baterkový Ford Mustang-E nyní utáhne víc

Ford Mustang Mach-E není na trhu zase tak dlouho, Přesto už nyní výrobce přichází s novinkami. Představují je rozšířené asistenční funkce spolu s novými designovými prvky.

Mustang Mach-E je nyní standardně vybaven inteligentním automatickým tempomatem 2.0, který s využitím údajů z navigačního systému a přední kamery reguluje rychlost jízdy nejen podle dopravních značek, ale i s ohledem na blížící se zatáčky a křižovatky.

Zároveň došlo ke zvýšení nejvyšší přípustné hmotnosti přívěsu z 1000 na 1500 kg (tento údaj se vztahuje na Mustang Mach-E s 91kWh akumulátorem).

Výrobce mezi ostatními informacemi uvádí dvě, poměrně zajímavé. Jedné se dá uvěřit poměrně lehce, druhé se člověk až zdráhá uvěřit. Tou první je, že přibližně 80 procent majitelů Mustangu Mach-E přichází k Fordu od jiných automobilových značek. Podle druhé pak elektrický Mustang překonává osmkrát v prodejních číslech svého benzínového bratra.

„Mustang Mach-E byl od začátku vyvíjen tak, aby získal charakter a dynamiku našeho legendárního sportovního modelu Mustang. Ode dneška mohou zájemci o Mustang Mach-E vybírat ze širší nabídky variant a možností personalizace. Výbava Premium, která byla dříve dostupná pouze pro modely s pohonem všech kol, je nyní nabízena rovněž pro modely s pohonem zadních kol a volitelným 91kWh akumulátorem. Součástí výbavy jsou 19palcová kola z lehké slitiny, adaptivní LED světlomety s funkcí neoslňujících dálkových světel, v osmi směrech elektricky seřiditelná přední sedadla a červené brzdové třmeny v kombinaci s černými detaily exteriéru.

Pro celou modelovou řadu Mustang Mach-E jsou nově k dispozici také výrazné barvy modrá Vapor a šedá Carbonized, stejně jako dva nové vzory kol z lehké slitiny.

Zdroj: Ford Czech Republic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code