Čisto v autě jako v pokojíčku

Auto je pro mě nepostradatelným parťákem. Někdy mám pocit, že ve svém autě trávím více času než doma. Proto o něj pečuji a dbám, aby bylo uklizené abych se v něm mohla cítit dobře. Udržet ale pořádek v autě je oříšek. Používala jsem malý příruční vysavač, který neměl na větší nečistoty dostatečnou sílu. Takže práce s ním byla spíše ke zlosti než k užitku. Klasický vysavač byl naopak velký, těžko se s ním v autě manipulovalo a neustále mi překážel kabel. Nechci trávit hodiny uklízením auta, ale nenávidím binec. Co s tím?

Mít uklizené auto by mělo být samozřejmostí. A nemusí vás stát spoustu času ani námahy. Důležité je vybrat si vhodného pomocníka, který udělá práci za vás.

Kompaktní multifunkční vysavač Kärcher WD 1 Compact Battery Set je jako dělaný pro čištění interiérů vozidel a hůře přístupných míst. Funguje na baterii, proto se nemusíte trápit s žádným kabelem.  Dokáže dokonce vysát i rozlitou tekutinu. Navíc uspěje, i když potřebujete vysát nečistoty v garáži z nejvýše položené police nebo uklidit zahradní altán plný zahradního nábytku, mezi kterým by neproklouzla ani myš.

 18V baterie dosahuje doby chodu 10 minut a LCD displej zobrazí zbývající čas.  Vyměnitelná baterie je součástí balení. Robustní a nárazu odolná plastová nádoba má objem 7 litrů. Díky patronovému filtru jde vysávání suchých a mokrých nečistot bez výměny filtru pohodlně od ruky. Sací hadice s optimalizovaným prouděním i příslušenství jako štěrbinová hubice a hubice na polstrování jsou zvlášť vhodné pro čištění interiéru vozů. Oceníte i funkci fukaru a uzavírací systém Pull & Push pro snadné, rychlé a bezpečné otevíraní a zavírání nádoby.

Doporučená MO cena 5 490 Kč

Více na www.karcher.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code