Citroën vydává další díly svého seriálu „Citroën Générations“

Citroën v rámci oslav svého 100. výročí věnuje svým fanouškům po celém světě další pokračování seriálu „Citroën Générations“. Po prvních 7 dílech, které byly zveřejněny letos v dubnu, nyní seriál zamířil do New Yorku, New Jersey a Bry-Sur-Marne a přináší nové 3 díly, které jsou k vidění ve virtuálním muzeu Citroën Origins.

První epizoda se natáčela v New Yorku. Již 20 let, vždy 14. července, zde totiž krouží američtí fanoušci vozů Citroën po ulicích Manhattanu za volantem svých kultovních vozů v rámci přehlídky Bastille Day. V roce 100. výročí značky tak byly nové díly seriálu „Citroën Generations“ příležitostí, jak vzdát hold těmto bezvýhradným nadšencům ze  zámoří.
Druhá zastávka nás zavede do New Jersey, kde se seznámíme s rodinou Seligmannů. Otec Howard přehlídky  fanoušků 14. července vymyslel. Série končí ve Francii v rodině Lelièvrů. Symbolem jejich rodinného podniku je po dobu 4 generací model Type H.

Tyto 3 nové příběhy jsou pokračováním cesty kolem světa, která započala prvními 7 epizodami seriálu „Citroën Générations“. Citroën přišel s tímto seriálem v roce svého 100. výročí, aby vzdal hold svým fanouškům, kteří píšou historii značky: svým každodenním životem, svými rituály a svou vášní, kterou dědí z generace na generaci.

Všechny díly seriálu „Citroën Générations“ najdete na stránkách virtuálního muzea Citroën Origins: http://www.citroenorigins.fr/fr/landing/citroen-generations

 

Zdroj: Citroën

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code