Dopřejte péči a něhu svému čtyřkolovému miláčkovi

Chceme dopřát svému autu péči a něhu, aby bylo krásné a sloužilo nám, co nejdéle. Často je takové dojíždění na myčku spíše o nervy. Nehledě na to, kolik času takové mytí a cesta na myčku spolykají. Náš čas i nervy přitom ušetří jednoduché řešení a tím je čištění v pohodlí domova.

Ozdobou každé ženy bývá pěkný šperk nebo charismatický muž. Ale opravdovým miláčkem, který jí doprovází ve sluncem provoněných dnech, ale i nečasech, je rozhodně její auto. Její skvost, její opora a její radost. Radost z jízdy nám žádný podzim nezkazí. Každou zatáčku a pohodlí svého vozidla si rády užíváme celoročně. Ačkoliv to náš brouček nese statečně, jakákoliv louže, bláto i déšť ubírají jeho lesku a občas i energii. Proto je potřeba mu dopřávat tu nejlepší péči a pozornost. Známe to ale všechny, není čas ztrácet čas, a proto se nám nechce ještě jezdit někam speciálně na myčku. Navíc když už se odhodláme a vyrazíme, čeká nás nepříjemné překvapení v podobě nekonečné fronty. No zdá se, že dnes měl podobný nápad kde kdo. Ale jak tuto vyčerpávající záležitost vyřešit? Co třeba přímo z pohodlí našeho domova?

S tlakovou myčkou K 5 FULL CONTROL HOME (Doporučená cena 10 890 Kč) své auto vyčistíme rychle, efektivně, a hlavně šetrně. Můžeme si totiž nastavit stupeň tlaku přímo na pracovním nástavci a vždy nám jej zobrazí i LED kontrolka na pistoli. Kontrolu stupně tlaku máme tedy maximálně pod palcem. Na režim čisticího prostředku můžeme přepnout snadno a bez jakékoliv výměny pracovního nástavce.

S tlakovou myčkou můžeme čistit ale i terasy, chodníky nebo zídky. Pomůže i v boji proti plevelu a mechům. Tlaková myčka K 5 FULL CONTROL HOME je stabilní a zároveň kompaktní, takže manipulace se zařízením je velice snadná. Součástí balení je i Home Kit s čističem ploch T 350 a Čistič kamene 3 v 1.

Pro další tipy na to, jak zatočit se špínou, klikněte na www.karcher.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code