Emil Frey Select nabízí dvouletou záruku na ojeté vozy

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select byl v ČR spuštěn teprve letos v březnu.

K jeho největším přednostem patří kromě kvalitních vozů a široké nabídky služeb také roční plnohodnotná záruka. Právě na tuto výhodu, kterou se Emil Frey Select odlišuje od konkurence a která je klientelou nejvíce oceňována, se zaměřuje „Mikulášská nabídka“ a přináší na trhu zcela ojedinělou dvouletou záruku na ojeté vozy.

Mikulášská nabídka je časově omezená na období od 3. do 7. prosince 2018. Po těchto pět akčních dní mohou zákazníci pořídit certifikovaný ojetý vůz z programu Emil Frey Select s dvouletou zárukou, tedy o rok delší než je standardem pro Emil Frey Select a příplatkovým nadstandardem pro ostatní prodejce ojetých vozů na českém trhu.
Aby mohli klienti využít této mimořádné akce, je třeba navštívit ve dnech 3. až 7. prosince kterékoli z prodejních míst Emil Frey Select (Praha 5 – Pekařská ul., Praha 10 – Pražská ul. nebo Praha 9 – Kolbenova a Černý Most) a vybrat si z nabídky 250 prověřených ojetých vozů. Všechny tyto automobily jsou k okamžitému odebrání.

„Cílem projektu Emil Frey Select je nabídnout zákazníkům kvalitní ojeté vozy, širokou škálu doplňkových služeb a perfektní péči o klienta, to vše na úrovni prodeje nových vozů.
Dvouletá záruka, což je prodejní argument nových vozů, je dalším skokem daným směrem. Záměrem Mikulášské nabídky není zbavit se skladových zásob, ale získat a upevnit důvěru zákazníků v naše produkty i služby, za jejichž kvalitu se můžeme zaručit. A dvouletá záruka na všechny vozy našeho programu, která je na trhu ojetých vozů v ČR zcela nevídaným jevem, to potvrzuje,“ říká Zdeněk Fořt, ředitel divize ojetých vozů skupiny Emil Frey v ČR.

Ojedinělá nabídka potrvá jen 5 dní od 3. do 7. prosince 2018!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code