Harley-Davidson Praha Challenge, charitativní orientační závod již za 14 dní

Letošní, již 4. ročník Harley-Davidson Praha Challenge se uskuteční v sobotu 14. května. Výtěžek z něj opět podpoří neziskovou organizaci Nedoklubko. Akce, jejíž cílem je projet 10 předem stanovených bodů nejkratší možnou trasou je určena pro všechny jezdce, bez ohledu na značku a typ motocyklu. Jedinou podmínkou závodu je absolvování trasy výhradně po silnicích I., II. a III. třídy, bez jakéhokoli zkracování přes polní cesty nebo louky a samozřejmě za dodržení všech silničních a bezpečnostní předpisů.

Start i cíl závodu je v dealerství Harley-Davidson Praha a celý závod se pojede v běžném provozu. Účastníci proto musí respektovat pravidla silničního provozu, jet ohleduplně a nezkracovat si trasu lesními či polními cestami. O výsledku a nejlepším jezdci rozhodne nejkratší ujetá vzdálenost, nikoli rychlost!

Vítězný jezdec získá zajímavý finanční obnos, tvořený 50 % částky vybrané na startovném. Zbývajících 50 % poputuje právě na pomoc organizaci Nedoklubko, pomáhající rodinám s předčasně narozenými dětmi.

Trasa Harley-Davidson Praha Challenge 4 bude měřit zhruba 200 km a jednotlivé průjezdné body jsou do poslední chvíle tajné.

Registrovanému zájemci postačí dorazit 14. května ráno na dealerství Harley-Davidson Praha (K Měchurce 12, Praha 5), kde jezdec obdrží trackovací zařízení a seznam průjezdných bodů a může vyrazit. Jezdci se již nyní mohou registrovat na e-mailu challenge@harley-davidson-praha.cz, kde stačí uvést jméno, telefonní číslo a informaci, zda pojedou jako jednotlivci nebo jako firma.

Vzhledem ke každoročnímu zájmu je vhodné si místo opravdu rezervovat co nejdříve. Startovné pro jednotlivce činí 1 000 Kč a pro firmu 10 000 Kč. Stanovená trasa bude měřit zhruba 200 km a zahrne průjezdné body po Praze, středních Čechách či přilehlých krajích.

I tentokrát však bude možné podpořit výzvu takzvaně „na dálku“, tedy účastnit se nesoutěžní kategorie závodu při zvolení vlastní trasy ve tvaru srdce, bez nutnosti dorazit na oficiální start v Praze.

Neziskovou organizaci Nedoklubko mohou jezdci podpořit i takzvaně „na dálku“. Zájemci o tento typ účasti v závodu po registraci uhradí startovné v minimální výši 500 Kč prostřednictvím portálu Darujme.cz, které v plné výši poputuje Nedoklubku. Následně si sám jezdec zvolí libovolnou trasu, kterou je možné jet kdekoli po ČR, bez nutnosti cestovat do Prahy a zapojovat se do hlavního závodu Harley-Davidson Praha Challenge 4. Zvolená trasa by měla, co nejvíce opisovat tvar srdce. Následně postačí, když účastník pošle svůj GPS obrázek trasy jako důkaz na e-mail challenge@harley-davidson-praha.cz.

Více informací a registraci naleznete na www.hdchallenge.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/HDPrahaChallenge

Harley-Davidson Praha

Harley-Davidson Praha je nejstarší dealerství značky v ČR a zároveň jedno z pěti oficiálních dealerství Harley-Davidson u nás. Svým zákazníkům nabízí prodej motocyklů, jejich kompletní servis, customizace dle požadavků i sortiment oblečení a moto doplňků MotorClothes. Harley-Davidson Praha je rovněž pořadatelem všech ročníků Prague Harley Days a spolupořadatelem 115. výročí Harley-Davidson konaného v Praze v roce 2018.

 

Zdroj: Harley-Davidson Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code