Hybridem Toyota se můžete projet po safari

Safari Park Dvůr Králové ve spolupráci s automobilkou Toyota nabízí od tohoto víkendu nově možnost vydat se po safari půjčeným hybridním automobilem.

Pro návštěvníky safari parku, ale i pro ubytované hosty v Safari Park Resortu jsou od začátku června připraveny k zapůjčení dvě hybridní vozidla Toyota Yaris pro projížďky do Afrického a Lvího safari. Doba projížďky je stanovena na 45 minut. Zapůjčení vozu je pro veřejnost zdarma, hradí se pouze jízdenka do safari.

Auta, která úplně nebo i částečně využívají elektrický pohon, snižují v místě svého provozu množství emisí vypouštěných do ovzduší, což je pro pohyb po ZOO dobrý kompromis.

Hybridní automobily mohou jet část cesty čistě na elektřinu. V tu chvíli se pohybují téměř naprosto tiše a v daném místě nevypouští emise ze spalin benzínu nebo nafty. Také neruší okolní zvěř hlukem motoru.

Safari Park Dvůr Králové podporuje jiné způsoby dopravy i dalším způsobem. Návštěvníci, kteří do zahrady dorazí vlastním hybridem nebo elektromobilem, dostanou na jízdenku do safari padesátiprocentní slevu, v areálu je připravena i dobíjecí stanice.

Rezervace vozu je možná na webových stránkách Safaripark.cz.

Zdroj: Toyota Central Europe – Czech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code