Letošní Harley Days nabídne extra porci adrenalinu

Harley-Davidson má v České republice dlouhou historii a může se dokonce pochlubit nejdéle fungujícím klubem na světě. Historie Harley Days u nás začala nápadem organizovat místní oslavy 110. výročí Harley-Davidson v Praze. Pokus, který vyšel, vzbudil nadšení i zájem. A jelo se dál!

Následovaly další 4 ročníky Prague Harley Days s unikátními hosty jako byla například hned 2x Karen Davidson, pravnučka zakladatele značky nebo mistři customizací motocyklů jako Russell Mitchell a další. A pak to přišlo! Praha získala pořadatelství oslav 115. výročí Harley-Davidson a do naší metropole zavítalo přes 110 000 motorkářů z celého světa. Taky aby ne, když Praha byla jediným místem, mimo rodiště Harley-Davidson v americkém Milwaukee, které oslavy pořádalo. A stálo to za to! Zkušenost a zážitky k nezaplacení.

Letos slaví Prague Harley Days svůj 10. rok a postupně odhaluje programové hity, na které se návštěvníci 2. – 4. září na holešovickém Výstavišti mohou těšit – BEST OF všech 9. ročníků. Vedle neodmyslitelné spanilé jízdy to bude i adrenalin zóna. Ta se součástí Prague Harley Days stala až v posledních letech a ukázala se jako krok správným směrem. Adrenalin a show k akci typu Prague Harley Days patří, a tak se pro 10. ročník stane jedním z hlavních programových bodů. Letos si ji budou moci návštěvníci užít v rozsahu, jako nikdy před tím, a navíc po celé 3 dny.

Show ve freestyle motokrosu pod vedením Petra “Pilníka” Piláta, s jedinečnými výkony českých i světových jezdců, U-rampa a exhibice jezdců na skateboardech, kolech a koloběžkách a možná i motocyklový trial a show na trialových speciálech – tak by měla letos vypadat adrenalin zóna na Prague Harley Days. Její rozsah a pestrost už teď tak slibuje skvělou podívanou a dokonalé zakončení léta, nejen pro motorkáře, ale i pro rodiny s dětmi a všechny milovníky zábavy, show a adrenalinu.

„Adrenalin zóna diváky jednoznačně baví, a to hned od prvního okamžiku, kdy jsme ji do Harley Days zařadili. A tak jsme se pro 10. ročník rozhodli udělat něco speciálního a pojmout ji ve velkém. Součástí Prague Harley Days tak bude po celé 3 dny, od pátku do neděle. V rámci FMX show se představí Petr Pilát, ale i další jezdci od nás i ze světa. Zónu chceme tentokrát rozšířit ještě o U-rampu, na které se předvedou kluci na skatech, kolech a koloběžkách a tím naše plány nekončí. Aktuálně řešíme, jak adrenalin zónu co nejvíce zpestřit, řada by měla přijít i na trialovou show a další lahůdky kombinující adrenalin, sport a moto svět. Chceme do ní zapojit i návštěvníky, nejen jako diváky, ale dát jim možnost si třeba i něco vyzkoušet,” říká Michal Šesták, organizátor Prague Harley Days.

Adrenalin zóna má letos za cíl nabízet nejen unikátní podívanou, ale i možnost relaxace, program pro celou rodinu i zážitky a aktivní formu zábavy, třeba i s možností vyřádění se a vybití energie.

A jaké budou další programové tipy? To pořadatelé odtajní v nejbližších týdnech. Rozhodně jich ještě ale nebude málo.

KDY: 2. – 4. 9. 2022
KDE: Praha, Výstaviště Holešovice
Vstupenky ZDE: https://www.ticketlive.cz/cs/event/prague-harley-days-burgerfest-2022 – Nyní v exkluzivním balíčku s tričkem (vstupenka platí na všechny 3 dny a zahrnuje vstup na Prague Harley Days I Burgerfest)

 

Zdroj: Harley-Davidson Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code