Nejlepším firemním autem roku je Toyota

Hned ve třech kategoriích uspěly v desátém ročníku ankety Fleet Awards, kterou pořádá magazín Fleet pro firemní automobily, modely značky Toyota, Auris Hybrid, Toyota Land Cruiser a Lexus LS 500h.

Cílem ankety Fleet Awards je ocenit produkty a služby, které ve svém segmentu vynikají, a jejich ocenění je tak i dobrým vodítkem pro manažery, kteří pro své firmy hledají nejvhodnější služby a produkty na trhu. Snaží se přitom o co nejobjektivnější systém hodnocení, proto se na volbě vítězů podílí stočlenná odborná porota a odborná veřejnost. Na výběr těch nejlepších mají půl roku, během něhož všechny nominované automobily testují.

Celkem se vyhlašuje šestnáct kategorií a doplňkových Trophy. Toyota letos uspěla ve třech z nich.

Model Auris Hybrid získal ocenění Internetové referentské auto roku.

 

Toyota Land Cruiser je vítězem Off-Road Trophy.

 

Těší nás, že rostoucí zájem firemních zákazníků o modely Toyota a Lexus potvrdila i odborná veřejnost. Fleet je pro nás dlouhodobě prioritou a jsme rádi, že čím dál více firem oceňuje pověstnou kvalitu a spolehlivost značky a především atraktivní a konkurenceschopnou nabídku, kterou v současnosti u obou značek máme, “ řekl Martin Peleška, ředitel českého zastoupení značek Toyota a Lexus.

Prémiový brand Toyoty Lexus si odnesl Hybrid Trophy za model LS 500h. „Pro nás je vítězství velký úspěch a ohodnocení práce, kterou pro rozvoj značky na českém trhu děláme. Radost máme o to větší, že tímto titulem byla oceněna naše vlajková limuzína Lexus LS 500h, která vybočuje z běžné řady top manažerských vozů a nabízí úžasný průnik tradiční japonské řemeslné práce a nejmodernějších technologií. Věříme, že v příštím roce budeme s příchodem modelů ES a UX ve fleetu ještě úspěšnější, neboť firmy začínají být čím dál odpovědnější k životnímu prostředí a kombinace kvality, nízkých hodnot spotřeby a emisí a skvělého TCO je pro ně velmi atraktivní,“ doplnil Jakub Květoň, manažer značky Lexus.

Zdroj: Toyota Central Europe – Czech, spol.s r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code