Nová generace Hyundai i20 nabízí více prostoru a prodej on-line

Nová generace modelu Hyundai i20 nabídne kromě zvětšeného prostoru v interiéru také zavazadlový prostor o základním objemu 352 l, úsporné motory s mild-hybridní technologií a špičkovou výbavu včetně vyspělé konektivity a nejmodernějších asistenčních systémů.

Nová i20 přichází ve čtyřech výbavových stupních START, COMFORT, SMART a STYLE.

Základní stupeň START je vybaven 15“ ocelovými koly, sadou bezpečnostních asistentů jako varování před čelní srážkou FCW a autonomním nouzovým brzděním FCA, asistentem pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA, asistentem pro rozjíždění do kopce HAC a dalšími. Nechybí ani tempomat. Motor je k dispozici pouze atmosferický benzínový čtyřválec 1,2i o výkonu 84 koní. Ceny pro stupeň START začínají na 279 990 Kč.

Linie COMFORT nad rámec toho přináší také vnější zpětná zrcátka lakovaná v barvě vozu, manuální klimatizaci nebo podélně nastavitelný volant a lze ji dovybavit paketem Club s rádiem s bluetooth handsfree, elektricky ovládanými zadními okny, LED denními světly, volantem a hlavicí řadicí páky v kůži a dalšími prvky.Motory jsou na výběr dva – atmosferický benzínový čtyřválec 1,2i o výkonu 84 koní a motor 1,0 T-GDI o výkonu 100 koní. Ceny výbavového stupně COMFORT začínají na 299 990 Kč.

Varianta SMART nabídne šestnáctipalcová kola, hlavní LED světla, osmipalcový dotykový displej multimediálního systému s podporou Android Auto/Apple CarPlay nebo zadní parkovací senzory s kamerou. Volitelně lze v tomto případě doplnit také paket Climate s vyhříváním předních sedadel a volantu, nebo zatmavenými zadními skly.  Motory jsou k dispozici stejné jako u nižších řad, navíc je možné objednat silnější 120 koňový 1,0 T-GDI v mild-hybridní variantě. U ní je možné volit mezi sedmistupňovou automatickou převodovkou DCT  nebo šestistupňovou inteligentní převodovkou iMT (sedmistupňová převodovka DCT je dostupná i pro 1,0 T-GDI 100 koní). Pro výbavový stupeň SMART začínají ceny na 359 990 Kč.

Nejvyšší výbavový stupeň STYLE přináší automatickou klimatizaci, 10,25palcový displej integrované navigace se vzdálenou správou Bluelink a rovněž 10,25palcový plně digitální přístrojový panel, přední parkovací senzory, adaptivní tempomat a aktivní systém zabránění kolizi při změně jízdního pruhu (s převodovkou DCT), ambientní osvětlení a další hodnotné prvky výbavy. Nejnáročnější zákazníci pak mohou sáhnout po paketu Premium se sedmnáctipalcovými koly, sportovními předními a vyhřívanými zadními sedadly, špičkovým audiosystémem Bose, aktivním parkovacím asistentem a další sadou asistenčních a bezpečnostních systémů včetně aktivního asistenta zabránění kolizi při couvání.

Novinkou je online předprodej

1.9. začíná online předprodej na internetových stránkách hyundai.cz. Zákazníci, kteří se rozhodnou online předprodej využít od 1. do 30. září, se automaticky zařadí do slosování o skutečně exkluzivní cenu – šťastný výherce se totiž může těšit na svůj nový vůz zcela zdarma.

Bližší informace o online předprodeji lze nalézt zde. Ceník je zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code