Nový Mitsubishi Outlander PHEV je k vidění na e-SALONu

Mitsubishi Outlander PHEV jsme pro vás již testovali. Výsledek testu naleznete zde. Na letňanském výstavišti bude představen tento inovovaný model ve dnech 14. – 17. listopadu v rámci výstavy e-SALON, prezentující novinky v oblasti elektromobility.

Outlander  PHEV představuje unikátní kombinaci 2 elektromotorů a spalovacího benzinového motoru o objemu 2,4 l s generátorem (plug in hybridní technologie). Díky tomu dokáže jezdit úsporně a ekologicky ve městě a současně nabízí vynikající kombinovaný dojezd až 800 km , jak potvrdili odborní novináři ze Švýcarska při náročných testech. Pohonná soustava dosahuje maximálního systémového výkonu až 22 4 koní a kombinované spotřeby jen 1,8 l/100km.

V čistě elektrickém režimu umožňuje vůz dojezd až 54 km a v případě potřeby zapojí také sofistikovaný pohon 4×4 S AWC. To dělá Mitsubishi Outlander PHEV použitelným jak pro každodenní poojíždění po městě, tak i delší cesty mimo město. Nabízí prostor, kvalitu, komfort a bezpečí velkého SUV, 8 let záruku na baterii pohonu a možnost standardního i rychlého dobíjení.

Outlander PHEV byl nejprodávanější plug-in hybrid v Evropě (napříč všemi segmenty) v letech 2015, 2016 a 2017 a celosvětově nejprodávanější plug-in hybridní SUV 4×4 v roce 2017.

Zdroj: M Motors CZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code