Řidičky podle znamení Zvěrokruhu! Jaké jsou za volantem Lvice a na čem Panny šetří?

Znamení Zvěrokruhu ovlivňuje spoustu aspektů v našem životě. Od charakterů, přes vztahy až po předpoklady k tomu, či onomu zaměstnání. Zvěrokruh nám podává mocné a zajímavé informace. Co tedy říká o ženách, coby řidičkách?

Horoskopy letí do koše

Horoskopy, znamení Zvěrokruhu, karty, čísla, kyvadlo, věštění … to vše má své velké zastánce, ale i odpůrce. Ti se jim vysmívají, silně o nich pochybují a kroutí nad nimi nevěřícně hlavou. Takové počtení pak většinou letí do koše.

Záleží tak samozřejmě na jednotlivci, jak se k těmto lehce nadpozemským věcem staví. Když však charakteristikám jednotlivých znamení věříte, většinou souvislosti najdete. Vždyť taky kdo hledá, najde … Pokud ne, rozhodně se alespoň pobavíte.

Co o řidičkách prozrazují jednotlivá znamení?

Tak se na milé šoférky podívejme hezky podrobně. Jak to s nimi vypadá?

  • Řidička Beránek

Řidička Beránek tedy žádným beránkem určitě není. Na silnici ji většinou nepřehlédnete, upřednostňuje totiž křiklavé barvy svého vozu. Její jízda bývá zpravidla hlučná a divoká. Troubí, túruje a pískot brzd zbožňuje.

  • Řidička Býk

Má vytříbený vkus, co se vozů týče. Vždy sáhne po elegantně laděném autě. Ví dobře, jak vůz šetřit a používat tak, aby nebyly nutné zbytečné výdaje. Jezdí uvážlivě a ladně. Ráda totiž za svůj styl jízdy sklízí pochvalu.

  • Řidička v Blíženci

Jejím cílem je vždy hlavně hladký průběh jízdy. Záleží jí na tom, aby také spolujezdci byli spokojení. Umí navodit příjemnou atmosféru a přitom se soustředí na efektivitu cesty. Tedy jak nejrychleji a přitom bezpečně dorazit do finiše.

  • Řidička Račice

Račice mají ke svým vozům citový vztah. Při výběru berou v potaz jak praktickou stránku auta, tak také jeho koncept a ducha. Za volantem jsou sice klidné, ale roztěkané. Chvilku na koketování za volantem, si také lehce najdou.

  • Řidička Lvice

Lvice je temperament sám o sobě. Jinak tomu nemůže být ani v autě a při jízdě. Lvice je dravá, ale sebejistá. Neohrozila by nikoho dalšího, ani sebe. Je soustředěná, ale její nadhled je ohromný. Obzvláště v kritických situacích na cestě. 

  • Řidička Panna

Šetrné a jemné stvoření. Ani za volantem tomu není jinak. Panna neutrácí za zbytečnosti z cest, nebo na benzínových pumpách. Raději si vezme kávu do termosky z domova, než by utratila peníze za zbytečně předraženou kávu z benzinky.

Tak co drahé dámy, prozradily na vás znamení pravdivé skutečnosti?, nebo je vše jinak? Nenašla jste se? Nezoufejte. Hned v příštím článku se objeví i to znamení, které vás zajímá nejvíc. To vaše!

 

Napsala Bára Klímová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code