Toyota představila Land Cruiser Matt Black Edition

Toyota Land Cruiser je vůz, který se v mnoha generacích vyrábí již přes 70 let. Tak dlouho se udržel na trhu díky své odolnosti a schopnosti vypořádat se s nejnáročnějším terénem.Nejnovější provedení Toyoty Land Cruiser Matt Black Edition přichází s matně černou povrchovou úpravou prvků exteriéru s cílem podpořit image robustnosti a účelnosti modelu Land Cruiser.

Nová varianta Matt Black Edition je k dispozici pro nejvyšší výbavu Toyoty Land Cruiser v pětidveřovém provedení. Používá stávající pohon všech kol a přeplňovaný naftový čtyřválec 2,8 litru s maximálním výkonem 204 koní, točivým momentem 500 Nm a šestistupňovou automatickou převodovkou.

Nová povrchová úprava zahrnuje lemování masky chladiče a její vertikální žebra, horní dekory světlometů a rámečky kolem mlhových světel. Matně černé jsou dále boční nášlapné prahy, střešní ližiny, kryty vnějších zpětných zrcátek a 18″ litá kola společně s dekorem výklopné zádě nad registrační značkou.

Úpravou prošel i interiér. Nabídka čalounění sedadel byla rozšířena o dvě nové varianty koženého čalounění s černými opěradly a černými sedáky v kombinaci s bočnicemi v kontrastní šedé, resp. hnědé barvě. V případě hnědé se jedná o odstín koňského sedla.

Dostupnost jednotlivých prvků závisí na výbavové linii. Struktura výbavových linií a jejich obsah se může lišit podle konkrétního trhu. V Česku bude Matt Black Edition nabízena v rámci výbavy Executive.

Zahájení prodeje nové Toyoty Land Cruiser Matt Black Edition na evropských trzích je naplánováno na poslední čtvrtletí 2022.

 

Zdroj: TOYOTA CENTRAL EUROPE-CZECH

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code