V pátek a sobotu se v Berlíně představí hvězdy tuningu

Již tento pátek a sobotu – 29. a 30.7 proběhne v Berlíně akce pro milovníky tuningu z celé Evropy. Během výroční tuningové akce XS Carnight „20 Years of XSCN“, která se bude konat na Olympijském stadiónu v Berlíně, se představí i Show-car Astra „XS“.

Tuningoví specialisté známé agentury XS si vzali do parády novou Astru s plug-in hybridním pohonem. Elektrifikovaná Astra dostala vysoce lesklý bílý lak a kontrastní černé dekory. Pohonný systém plug-in hybridní Astry disponuje výkonem 133 kW/180 k, točivý moment vrcholí na hodnotě 360 Nm. Kombinovaná spotřeba (dle WLTP) činí jen 1,1 l/100 km, emise CO 2 26-24 g/km. Show-car Astra PHEV ve špičkové výbavě je vybaven celou řadou vyspělých technologií, jako je např. digitální přístrojový štít Pure Panel, adaptivní světlomety Intelli-Lux LED® Pixel Light nebo sportovní přední sedadla s ergonomickým certifikátem AGR.

Tým pořadatelů akcí „XS Carnight“ dovybavil Astru vzduchovým podvozkem GRINDS se senzory světlé výšky od společnosti „Carstyle me“ v kombinaci s původními tlumiči pérování. Naprostou lahůdkou jsou dvacetipalcové kované disky americké značky „RVNT Forged“.

Třešničkou na dortu atraktivní stylingu výstavní Astry „XS“ jsou doplňky z programu originálního příslušenství Opel Accessories, které připomínají angažmá Opelu na poli motoristického sportu.

Projekt Astra „XS“ je součástí spolupráce německé automobilky s organizátory tradičních tuningových akci „XS Carnight“. Opel si od tohoto propojení slibuje posílení image značky jako výrobce kvalitních, vzrušujících a zároveň dostupných německých automobilů. Už vloni se na mezinárodním tuningovém srazu u rakouského jezera Wörthersee veřejnosti představila nová Astra.

Kdo by chtěl do Berlína vyrazit, neměl by váhat: Poslední volné lístky jsou k dispozici zde.

Kdo to do Berlína nestihne, může Astru „XS“ obdivovat o víkendu 17. září na tradičním tuningovém srazu XS Carnight u rakouského jezera Wörthersee.

 

Zdroj: Opel, O Automobil Import

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code