Víte, proč je ŠKODA nejprodávanější značkou v ČR?

Popularita tuzemské značky ŠKODA nebude pro nikoho překvapením, podtrhuje ji například, že vozů této značky se minulý rok prodalo více než 100 000 kusů. V tomto článku se zaměříme na důvody, pro které si ji zamilujete i vy.

Historie značky ŠKODA sahá až do prosince roku 1895, kdy dva cyklisté Václav Laurin a knihkupec Václav Klement založili malý podnik Laurin & Klement na výrobu jízdních kol. Po spojení  s koncernem ŠKODA v roce 1925, který do té doby vyráběl pouze závodní stroje, přichází na scénu znak a jméno ŠKODA auto, které začíná vyrábět tolik populární vozy.

Deset důvodů, proč si pořídit zrovna Škodovku

Vozy ŠKODA potkáte na každé křižovatce, každém parkovišti a vlastně pokaždé, když se kolem sebe rozhlédnete. Znáte ale všechny důvody, proč tomu tak je?

1.  Kupujete české auto

ŠKODA je největší českou firmou zaměstnávající nejvíce českých zaměstnanců. Koupí tedy podpoříte domácí firmu, ale především místní lidi.

TIP: Podívejte se na nové vozy ŠKODA a vyberte si model, který bude vyhovovat právě vašim potřebám a přáním.

2.  Na servis narazíte všude

Velkou výhodou tuzemské značky je rozsáhlá síť servisů a smluvních partnerů, která nemá u jiné automobilky konkurenci. Váš vůz opraví prakticky v každém městě a není nutno za opravou nikam cestovat.

3.  Škodovky jsou známé spolehlivostí

Škodovky patří dlouhodobě mezi ty nejspolehlivější na trhu. Díky robustní konstrukci a kvalitním materiálům jsou některé modely spolehlivé dlouhou řadu let.

4.  Levné a dostupné díly

Náhradní díly na vozy ŠKODA jsou nejlevnější na trhu a díky velkému množství jsou dobře dostupné a nehrozí proto, že díl neseženete. Náhradní díly na Škodovku jsou dostupné všude a vždy.

5.  Zvýhodněné pojištění

Stát svoji domácí značku dotuje a prakticky všechny pojišťovny nabízí pro vozy ŠKODA zvýhodněné sazby.

6.  Nejlepší výběr ojetých modelů

Ojeté vozy jsou dlouhodobě nejprodávanějšími. Například populární ŠKODA Octavia je již několik let nejprodávanějším ojetým vozem vůbec. Díky velkému výběru na trhu je možné za dobrou cenu najít velmi kvalitní ojetý vůz.

7.  Škodovka si drží svoji cenu

Vozy ŠKODA si dobře drží cenu a při šetrném zacházení při dalším prodeji přijdete jen o minimum investic. Rozdíl oproti dalším výrobcům je v tomto ohledu zásadní.

8.  Pestrý výběr vozů

ŠKODA se může pochlubit pestrou nabídkou, od městských modelů až po kvalitní SUV a limuzíny. Na své si tak přijde opravdu každý.

9.  Maximální komfort

Jednou z hlavních priorit konstrukcí vozů je právě pohodlí. Solidní podvozky a ergonomicky zpracované sedačky nabízejí luxus s dostatkem vnitřního prostoru ve všech vozech této automobilky. I menší Fabia nabízí dostatek místa a pohodlí pro delší cesty.

Tip: Tušíte, jaká značka dlouhodobě dominuje mezi ojetými vozy a proč? Přečtěte si článek: 5 nejspolehlivějších ojetých vozů na našem trhu.

10. Bezpečí na prvním místě

Bezpečnost je pro značku ŠKODA prioritou a v tomto ohledu je sázkou na jistotu.

 

Zdroj obrázku: infografika_aut.png

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code