Zapište si do kalendáře: Veletrh E-SALON začíná v Letňanech již 10.11.

V letošním roce proběhne již 4 ročník veletrhu osobních a užitkových automobilů na alternativní pohon E-SALON. K vidění ale budou nejen auta. Zastoupena bude i sekce elektrokol, elektromotorek a ostatních vozítek na alternativní pohon. Samozřejmostí je i nabíjecí infrastruktura, autonomní mobilita a doplňky nebo služby související s e-mobilitou.

Pro mnohé bude zajímavá i možnost podívat se na činnost řady startupů, poslechnout si doborné přednášky, nebo si vyzkoušet jízdu s některými modely.

Součástí veletrhu jsou i prezentace novinek některých automobilek. Exkluzivně zde importér značky Citroen, společnost C Automobil Import, představi v předpremiéře svou novinku pro příští rok, model ë-C4 X.

Nový Citroën ë-C4 X v sobě spojuje linii fastbacku, moderní SUV a prostor čtyřdveřového vozu.

Tato novinka v modelové řadě značky Citroën bude dostupná od prvního čtvrtletí 2023 v několika výbavových řadách. Nabídka pohonů zahrnuje benzinový motor PureTech s manuální nebo automatickou převodovkou, dieselový motor, nebo verze s elektromotorem o výkonu 100 kW / 136 k a dojezdem až 360 km (podle WLTP).

Na stánku značky se, s ohledem na zaměření veletrhu, představí ve své elektrifikované verzi. Ë-C4 X se soustřeďuje na pohodlí. Program Citroën Advanced Comfort®, zahrnuje sedadla Advanced Comfort a odpružení Citroën Advanced Comfort®. Cestující ocení prostor pro kolena ve 2. řadě a zavazadelník o objemu až 510 litrů. Elektrický pohon umožňuje nepřetržitý přístup do městských zón a rychlé dobíjení na 100 km za 10 min při 100 kW DC.

Copyright Alex Rank @ Continental Productions

Na stánku Citroën se představí i novinka letošního roku, vlajková loď značky, C5 X Plug-In Hybrid, letos modernizované SUV C5 Aircross Plug-In Hybrid, designový hatchback ë-C4, elektrická verze oblíbeného Berlinga a velkoprostorový ë-SpaceTourer.

Nejnovější vozy s alternativními pohony včetně vozů značky Citroën najdeme v hale 3. V hale 2 se budou prezentovat všechny exponáty a technologie spojené s elektromobilitou a firmy z oblasti e-TECHNOLOGY. V hale 8 se budou odehrávat testovací jízdy.

 

Zdroj: Citroen, C Automobil Import

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code