Máte rádi tajemství? Pomozte vybrat maskování

 

Na letošní září plánuje Peugeot představení nového modelu Peugeot 3008. Předtím ale budou, jak je to obvyklé u všech automobilek, jezdit po silnicích prototypy, mající za úlohu ověřit funkčnost modelu. A tyto prototypy jsou, aby značka nepřipravila své zákazníky o moment překvapení při odhalení, maskované kamufláží, ztěžující šanci udělat si představu o tvarech vozu.

Obvykle je snahou výrobce dosáhnout toho, aby se maskované prototypy pohybovaly co nejvíce bez pozornosti veřejnosti nebo konkurence. Peugeot ale tato zavedená pravidla mění a chystá se zapojit širokou veřejnost při výběru kamufláže pro budoucí model 3008.

Operace PEUGEOT #CAMOCATCH

Fáze 1

Designéři značky Peugeot vytvořili 10 nových maskovacích vzorů, kterým se daří zakrýt detaily tvarů nového vozu Peugeot 3008. Peugeot nyní spouští na sociálních sítích komunikační kampaň, která poběží od 15. května do 2. června 2023. Vyzývá širokou veřejnost, aby si z 10 návrhů designérů značky Peugeot vybrala svou oblíbenou kamufláž. Za tímto účelem mohou zájemci hlasovat na sociálních sítích značky: Facebook, Instagram, Twitter a LinkedIn. Šest kamufláží, které získají nejvíce hlasů, bude v červnu vyrobeno a budou jimi maskovány nové vozy Peugeot 3008, které se v létě zúčastní testování na otevřených silnicích.

Fáze 2

Od 1. července do 15. srpna 2023 se nové maskované vozy Peugeot 3008 vydají na evropské silnice. Každý, kdo bude mít to štěstí a spatří maskovaný Peugeot 3008, jej může (v souladu s bezpečnostními předpisy) vyfotit a snímek zveřejnit na účtech Peugeot s hashtagem #CAMOCATCH. Vybraní účastníci, kteří zveřejní snímky tohoto maskovaného vozu, budou pozváni, aby se na začátku roku 2024 zúčastnili exkluzívního testování nového modelu Peugeot 3008.

 

Zdroj: Peugeot, P Automobil Import

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code