Nejen auta. Víkendy budou letos ve znamení burgerů za volantem

Již od roku 2010 probíhá pravidelně Burger Street Festival, který nabízí nevšední kulinářské i kulturní zážitky. Od dubna do října projíždí Českou republiku, přičemž na každé ze svých zastávek přiláká tisíce návštěvníků. Ti si tyto akce oblíbili nejen kvůli dobrému jídlu, ale také kvůli zajímavým doprovodným akcím.

Jednou z nich, která ale pravidelné návštěvníky food festivalu nepřekvapí, bude přítomnost vozů Peugeot. Spolupráce obou společností začala jiže před dvěma lety. Desítky koncesionářů značky Peugeot tak měli příležitost vystavit na populárních akcích Burger Street Festivalu své vozy. V letošním roce se  – kromě statických ukázek – budou návštěvníci moci projet s nejnovějším modelem značky, fastbackem Peugeot 408, a to v jeho nejluxusnějším provedení.

Otestovat ho budou moci v 16 českých a moravských městech. Prvním z nich bude Olomouc, kde Peugeot 408 zahajuje turné již dnes, v pátek 28. dubna. Testování bude probíhat vždy od pátku do neděle v době od 10 do 18 hodin (v neděli do 17 h). Zájemci o zkušební jízdu si již nyní mohou zarezervovat termín na internetových stránkách https://www.peugeotemotionday.cz/burger-street-festival.

Testování modelu Peugeot 408 pro veřejnost, které potrvá od 28. dubna do 8. října 2023, pořádá značka Peugeot v ČR ve spolupráci se svou koncesionářskou sítí.

Zdroj: Peugeot, P Automobil Import

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code