Některé automobilky prodlužují dodací lhůty, jiné hlásí skladové zásoby

Některé model některých automobilek jsou dnes prakticky nedostupné. Nebo jejich dodací lhůty dosahují více, než jeden rok. Přesto jsou některé modely, které můžete mít hned a nejsou to jen neprodejné kusy. Příkladem může být třeba i dlouhodobě nejprodávanější vůz světa a zároveň údajně nejoblíbenější sedan v České republice, Toyota Corolla.

Toyota hlásí skladové zásoby modelu Corolla sedan s benzínovým motorem 1,5 Dynamic force, výkonem 123 koní, šestistupňovou manuální převodovkou a štědrou výbavou Active či Comfort.

V nižší verzi Active je model vybaven klimatizací, dotykovým multimediálním systémem s podporou Apple Car Play a Android Auto i mnoha bezpečnostními systémy asistenty řízení v rámci Toyota T-Mate. Samozřejmostí je předkolizní systém s funkcí rozpoznávání chodců a cyklistů, upozornění na opuštění jízdního pruhu, nouzové brzdění. Řízení je pohodlnější také díky adaptivnímu tempomatu nebo třeba asistentu rozjezdu do kopce.

Výbava Comfort je obohacena o zadní parkovací kameru, 16“ kola z lehkých slitin, kožený volant či chromované detaily v interiéru. Lze si ještě pořídit paket Tech, díky němuž si zákazník užije vyhřívaná přední sedadla, přední i zadní parkovací senzory nebo ještě vylepšený multimediální systém Toyota Touch 2 s navigací Connected. Paket Style pak přináší ještě 17“ kola, přední projektorové Bi-LED světlomety či zatmavená zadní okna.

Cena začíná, díky akčnímu zvýhodnění až 88 000 korun a bonusu při výkupu stávajícího vozu 25 000 korun, na částce 489 900 korun. Za tuto cenu dostane nový majitel navíc rohož do zavazadlového prostoru a střešní nosič. Další doplňky pak může mít za zvýhodněné ceny.

V rámci akční nabídky Dynamic lze také využít možnost pohodlného financování, které nabízí nový operativní leasing. Měsíční splátka tak začíná na 6999 Kč bez DPH. Leasingovou smlouvu lze uzavřít až na 36 měsíců. Po jejím skončení ji lze prodloužit, obnovit nebo si prostě vůz odkoupit.

 

Zdroj: Toyota

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code