Renault vyzval své fanoušky k přetvoření Twinga podle vlastní představy

Twingo, kompaktní model, je typickým zástupcem malých, mrštných aut, kterou značka považuje za svého zástupce v oblasti voitures à vivre neboli aut pro život.

Nyní Renault přichází s projektem „REINVENT TWINGO“, v rámci kterého může kdokoli od 1. února do 31. března 2023 vytvořit svou vlasstní představu o Twingu. Poslouží mu generativní nástroje umělé inteligence, jako jsou Midjourney, Stable Diffusion a Dall-E, které automobilka poskytne zdarma k on-line použití.

Pouhým zadáním několika klíčových slov mohou uživatelé využít tyto vysoce efektivní a snadno dostupné generátory obrázků k vytvoření neuvěřitelných vizuálů. Poté mohou odeslat své návrhy zveřejněním svých výtvorů na preferované platformě sociálních médií s tímto hashtagem: #ReinventTwingo

„Umělá inteligence, která byla kdysi dostupná pouze pro elity v oblasti technologií, je nyní otevřena všem pouhými třemi kliknutími. Tato nově dostupná technologie umožňuje každému odemknout sílu své představivosti. Chtěli jsme vzdát hold ikonickému Twingu tím, že každému poskytneme příležitost zapojit se do tvůrčího procesu. Chystáme se představit první předváděcí vůz vyrobený s využitím umělé a lidské inteligence, přímo generovaný z návrhů, které obdržíme,“ řekl Arnaud Belloni, globální ředitel marketingu.

Kdkokoli pak může ztvárnit svou představu o ideálním Twingu, v letu, pod vodou, ve vesmíru, vyrobeno z čokolády… Možnosti jsou nekonečné!

Renault pak podle výtvorů předložených veřejností postaví předváděcí vůz.

Renault Reinvent Twingo

Zdroj: Renault Česká republika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code