Tip: Až 30% defektů se řidičům stává v noci. Pořiďte si do vozu mobilní zdroj výkonného světla

Nová svítilna VARTA míří do rukou nejen kutilům, ale například i řidičúm, kteří na cestách ocení mobilní zdroj výkonného světla. V autě nezabere žádné místo a například defekt kola pomocí ní opravíte docela jednoduše.

Stadium Light je osazeno LED COB prvkem, který poskytuje doslova oslňujících 1450 lm s dosahem až 45 m. Výkon je možné regulovat celkem ve třech stupních (200, 800 a 1450 lm) s tím, že na nejnižší výkon je provozní doba až 15 h. Velkou výhodou světla je integrovaná nabíjecí baterie Li-Ion s kapacitou 5200 mAh (2x 2600 mAh).

Stadium stačí připojit prostřednictvím microUSB kabelu k nabíječce telefonu, počítači, powerbance nebo USB zdroji a není tak potřeba nakupovat jednorázové baterie. O stavu interní baterie informuje dvoubarevná dioda (blikání modrá + červená). Světlo podporuje nabíjení v rozsahu 1 – 2,4 A a plné nabití je tak možné za méně jak 4 h. Praktickou stránku Stadium podporuje i řada možností využití. Integrace výklopného stojánku s “krokováním” v 7 stupních zpřístupňuje různé pozicování světla, a to včetně zavěšení na háček nebo např. hřebík. Majitel jistě ocení také odolnost vůči prachu a vodě v rámci standardu IP54 a také odolnost vůči pádu až ze 2 m.

Samozřejmostí je pak 3 roky trvající záruka a v balení nechybí 1m microUSB nabíjecí kabel.

Cena: 1099 Kč

K zakoupení např.: www.remivar.cz

www.varta-consumer.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code