Toyota Camry modernizovala pohon a výbavu

Toyota Camry, nejvyšší model sedanu, který značka na našem trhu nabízí, jsme již v minulosti otestovali. Představili jsme i novinky, například nejmodernější hybridní pohon, vylepšené jízdní vlastnosti a rozšířenou výbavu, které nový model letos přinese. Nyní značka doplnila údaje o dostupné výbavě a hlavně cenách.

Základní výbava Comfort nabídne vůz s LED světlomety, 17″ litýmy koly, digitálním klíčem nebo parkovacími senzory s brzdnou funkcí. Součástí výbavy je 12,3″ multimediální systém s vestavěnou navigací, sedmipalcový TFT přístrojový štít nebo bezdrátová nabíječka.

Cena modelu pro rok 2024 ve výbavě Comfort začíná v rámci akční nabídky se slevou 121 000 Kč na 999 000 Kč.

Výbava Prestige představuje vedle pokročilé LED technologie světlometů a 18″ kol nechybí kožené potahy sedadel s ventilací vpředu, 12,3″ digitální přístrojový štít nebo systémy LCA a FCTA. Proti předchozí generaci výbava Prestige obsahuje také elektricky ovládaný vyhřívaný volant, vyhřívaný prostor pod stěrači, sledování slepého úhlu nebo systém Connected services.

Sleva 121 000 Kč se vztahuje i na další výbavové stupně Comfort Business, Prestige a Executive, jejichž cena tak začíná na 1,049 milionu, 1,099 milionu nebo 1,199 milionu Kč.

V rámci financování Kinto One lze novou Camry s hybridním pohonem pořídit ve výbavě Comfort za 9900 Kč měsíčně.

Zájemci si mohou novou Camry objednávat od 22. května včetně Toyota Víkendu 25.-26.6., kdy je pro ně připraveno další zvýhodnění. První vozy si budou moci zákazníci převzít letos v říjnu.

 

Zdroj: TOYOTA CENTRAL EUROPE-CZECH

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code