Vyhrajte balíček letní autokosmetiky od Druchemy

Odpovězte správně na naší soutěžní otázku a vyhrajte balíček letní autokosmetiky od Druchemy – odstraňovač hmyzu, čistič disků a šampon s voskem!

Pokud vyrážíte na letní dovolenou autem nebo pravidelně jezdíte, nezapomeňte si přibalit Tempo odstraňovač hmyzu, který se stane skvělým pomocníkem nejen při letním cestování. Přípravek zbaví účinně autoskla zbytků těl hmyzu, mušek a dalších organických nečistot. Vhod přijde zejména během letního cestování, kdy hmyz na autosklech ulpívá nejvíce. Čelní skla, ale i reflektory a karoserie vozu budou dokonale čistá během pár minut. Tempo odstraňovač hmyzu je vybaven praktickým rozprašovačem, který umožňuje snadnou a rychlou aplikaci. Po nanesení přiměřeného množství přípravku je vhodné nechat jej 5 minut působit a po té ošetřené místo setřít suchým a čistým hadříkem nebo houbou. Možné je ještě následné opláchnutí čistou vodou. K dostání v automobilových prodejnách a drogeriích. (60 Kč / 500 ml)

Čistič disků Tempo je určen k odstraňování nečistot ze železných a hliníkových kol automobilů. Díky své vysoké účinnosti snadno odstraňuje nečistoty, mastnoty, zbytky posypové soli nebo prach z brzdového obložení. Po aplikaci vytváří na discích ochrannou vrstvičku, která ještě prodlužuje účinek přípravku. Tempo čistič disků je šetrný k materiálům a nenarušuje ani povrchovou úpravu u hliníkových disků. Vybaven je praktickým mechanickým rozprašovačem pro snadnou a rychlou aplikaci. Stačí jej nastříkat na disk kola, nechat několik minut působit a po té opláchnout proudem vody. K dostání v automobilových prodejnách. (81 Kč /500 ml)

Autošamponem Tempo s voskem účinně myje a konzervuje karoserie, včetně metalíz, což přijde vhod zejména v zimním období. Z karoserií jednak výborně odstraňuje nečistoty, ale také, díky obsahu vosků, na nich vytváří ochrannou konzervační vrstvičku. Autošampon je doporučeno ředit v poměru 1:30 – 1:60, dle míry znečištění karoserie. Po umytí je vhodné automobil už jen opláchnout vodou. Ideální pro krátkodobou konzervaci, například před deštěm nebo zimními plískanicemi. K dostání v automobilových prodejnách a drogeriích. (71 Kč / 300 ml)

www.druchema.cz

Soutěžní otázka: Jaké produkty v portfoliu Druchemy nenaleznete?
 
a) produkty na kůži
b) péče o zahradu
c) péče o domácí mazlíčky

Správnou odpověď nám napište ZDE do 8.5.2018.

Do předmětu zprávy napište „Autokosmetika“.

GRATULUJEME VÝHERKYNÍM – Libuše Havlová – Sychrov, Simona Fričová – Olomouc, Lenka Houdková – České Budějovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code