Klasické limuzíny se vrací: IONIQ 6

Dnes jsme již téměř uvěřili, že budoucnost automobilů znamenají modely kategorie SUV. Že to není tak úplně pravda, nám ukázala nová vlajková loď Citroenu, model C5 X, a ukazují to i studie, představované některými dalšími automobilkami.

Svou designovou koncepční skicu velmi očekávaného modelu IONIQ 6, druhého člena produktové řady elektromobilů IONIQ, dnes zveřejnila značka Hyundai.

Koncepční skica zobrazuje jedinečnou a aerodynamickou siluetu modelu IONIQ 6. Nový IONIQ 6, inspirovaný konceptem Hyundai Prophecy, bude čistě elektrickým modelem s čistými, jednoduchými liniemi a ryze aerodynamickými tvary.

Ze skicy je patrné, že se designéři značky Hyundai při návrhu aerodynamického designu zaměřili na uspokojení jak estetických, tak i funkčních požadavků zákazníků v éře elektromobility. IONIQ 6 bude využívat výhody globální modulární platformy pro elektromobily E-GMP (Electric Global Modular Platform) společnosti Hyundai Motor Group, mezi něž patří prodloužený rozvor náprav umožňující maximální optimalizaci vnitřního designu.

Další fotografie poodhalující model IONIQ 6 budou zveřejněny v nadcházejících dnech na sociálních sítích Hyundai a na webových stránkách modelu IONIQ 6 (https://ioniq6.hyundai.com).

Vnější a vnitřní design nového aerodynamického elektromobilu Hyundai představí v závěru tohoto měsíce.

Zdroj:  Hyundai Motor Czech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code