Mitsubishi Eclipse Cross získal několik nových prestižních ocenění

Mitsubishi Eclipse Cross, jehož test budete mít možnost si přečíst velmi brzy i na našich stránkách, rozšířil svoji sbírku mezinárodních ocenění o tři další ceny z Ruska, na jehož trh bylo toto kompaktní SUV nedávno uvedeno.

První z nich byla udělena při příležitosti slavnostního vyhlášení národního kola soutěže „Auto roku v Rusku – 2019“, kde byl Eclipse Cross označen za nejlepší „kompaktní SUV“. O vítězi ankety rozhoduje hlas veřejnosti a jedná se o jeden z celosvětově nejrozsáhlejších průzkumů svého druhu, neboť pro své oblíbence hlasuje více než milion lidí. Hlasy nezávisle ověřuje výzkumná společnost Ipsos Comcon.

Další cenu, „Grand Prix“ získal model Eclipse Cross od odborníků z časopisu Za Rulem, kteří udělili uvedenému modelu nejstarší národní automobilové ocenění v Rusku. Národní porota vybírala vítěze na základě tří kritérií – technických vlastností, designu a praktičnosti – přičemž Eclipse Cross byl zvolen nejlepším z 53 vozů uvedených v loňském roce na ruský trh. Časopis zároveň poctil Mitsubishi Motors speciální cenou za „Věrnost tradicím“. Tímto poukázal na skutečnost, že Mitsubishi Motors i nadále vyrábí spolehlivé vozy s pohonem všech kol, schopné vypořádat se i s ruskými cestami.

Ruské automobilové fórum dále poctilo model Eclipse Cross označením za „Nejlepšího nováčka na trhu“ v roce 2019.

Uvedená ocenění opět rozšiřují i tak pozoruhodnou sbírku cen, které Eclipse Cross posbíral po celém světě, včetně titulu „Auto roku 2019“ na konferenci RJC (nezisková akce výzkumníků v automobilovém průmyslu a motoristických novinářů v Japonsku).

Mitsubishi Eclipse Cross umně kombinuje designový styl „kupé“ se všemi výhodami vozů SUV. V roce 2018 získal tento model nejvyšší ocenění za bezpečnost od nezávislé evropské organizace Euro NCAP.

Galerie:
No Title

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code