Soutěžte o 5 balíčků zimní péče o auta Tempo

Vyhrajte balíčky známé autokosmetiky Tempo od Druchemy, které přijdou vhod v zimním období. Jedná se o produkty zajišťující bezpečnost za volantem i na kluzkém a namrzlém povrchu, dobrý výhled z auta a rychlé odstranění námrazy. A protože v zimě se zpravidla stane nejvíce nehod, buďte v bezpečí i díky zimnímu programu autokosmetiky Tempo.

Tekuté řetězy, které jednoduše aplikujete na pneumatiky vám zajistí bezpečnost na namrzlých, kluzkých a zledovatělých silnicích, navíc díky nim pneumatiky lépe přilnou k povrchu a zabrání i smyku a prokluzu. Praktický rozmrazovač ve spreji zase rychle odstraní námrazu ze skel, zrcátek, světel a dokonce uvolí i zamrzlý zámek. Stačí jen nastříkat na namrzlou část a několik vteřin počkat. Navíc vytvoří ochranu proti dalšímu rychlému zamrzání.

Společnost Druchema funguje na trhu už od roku 1951 a vyrábí například čističe do domácnosti, barvy na vajíčka OVO, lepidla Herkules, lyžařské vosky Skivo nebo právě autokosmetiku Tempo.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 5 z vás vyhraje balíček zimní péče o auto Tempo!

Soutěžní otázka: Kde byla založena společnost Druchema?

V Praze

V Brně

V Ostravě

 

SOUTĚŽ UKONČENA

GRATULUJEME! 

Radka Fukalová – Ostrava, Petr Kozojed – Opařany, Jirka Pavel – Jitřní, Jitka Zilvarová – Náchod, Petr Matyáš – Havířov-Šumbark

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code