Špinavý mi do auta nechoď

Máte rádi výlety do přírody, kdy si s přáteli nebo s celou rodinou pořádně užijete adrenalinové sjezdy v terénu na kolech nebo si jen tak pěšky vyrazíte do hor či na procházku po lese? Takové chvíle vám vlijí energii do žil. Co ale s tou špínou? Také máte pocit, že vaše děti umí najít tu jedinou louži v celém okolí, nebo že váš pes se nutně musel vykoupat v tom bahnitém rameni řeky, i když jste mu několikrát důrazně řekli, že tam nesmí?

To k životu patří, co ale dělat, když se vaše rodinka vrací zcela k nepoznání zablácená k autu, boty, kola od bahna a pes, darmo mluvit. Prostě to nějak otřete z toho nejhoršího a doma pak vše, co jste měli na výletě musíte vyčistit. K tomu vám ale ještě přibyde úklid auta. Práce na dvakrát. To pak z těch hezkých pocitů z výletu moc nezůstane.

Tohle asi známe všichni. Pro takové případy ale můžete vozit v autě mobilní tlakovou myčku Kärcher OC 3 Plus. Nepotřebujete žádnou přípojku, žádný kabel, díky integrované lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu s ní vyčistíte, kolo, boty, kočárek, nebo dokonce vašeho psa kdekoliv, kde budete. Díky baterii nejste závislí na elektřině a díky speciální nádrži ani na vodě. Vše si jednoduše vezete s sebou. S touto tlakovou myčkou máte vše přehledně pod kontrolou. LED kontrolka signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Plochý paprsek vody s nízkým tlakem je ideální i pro velmi citlivé povrchy.

Když se zablácení vrátíte k autu, zde všechno a všechny pořádně umyjete a domů se již vracíte o poznání čistší.  Doma pak odpadá čištění věcí a úklid auta. Výlety si můžete pořádně užít.

www.karcher.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code