Vyhrajte krásné ceny od společnosti OMV!

Soutěžte s námi o tři krásné ceny z právě probíhající zákaznické akce „Pravá vášeň pro sport začíná u OMV“, která vznikla ve spolupráci se značkou Lotto, jež je synonymem italského designu a stylu ve sportovním oblečení, obuvi a příslušenství pro cestování.

První cena v naší soutěži je větší elegantní dámská taška, druhou cenou je taška přes rameno a třetí výherce získá fitness ručník Lotto.

Pokud se vám zalíbil jakýkoli z akčních produktů, stačí, když budete čerpat palivo a nakupovat právě u OMV. Až do poloviny července zde můžete získat vybrané produkty se slevou až 60%. V nabídce z kolekce Lotto najdete mimo jiné fotbalové a volejbalové míče, ručníky z rychleschnoucího materiálu, sportovní víkendové tašky a také oblíbené cestovní kufry na kolečkách.

Spotřebitelská akce je koncipována tak, aby si většina zákazníků v závislosti na jejich vozu mohla po načerpání plné nádrže ihned vybrat a odvézt zvolený produkt Lotto. Klienti věrnostního programu iBOD mohou čerpat výhodnou nabídku také prostřednictvím nasbíraných ibodů. Kampaň „Pravá vášeň pro sport začíná u OMV“ trvá do 22. července nebo do vyprodání zásob.

www.omv.cz

Soutěžní otázka:

Odměnu Lotto s více než 50% slevou si můžete vybrat, když:

  1. načerpáte čtyřikrát alespoň 30 litrů paliva
  2. si dáte deset sendvičů navržených Emanuele Ridim
  3. Nasbíráte čtyři samolepky, každou za celkovou útratu 500 Kč

Správnou odpověď nám napište ZDE do 30.5.2018.

Do předmětu zprávy napište „OMV“.

GRATULUJEME VÝHERKYNÍM! 1.cena: Anděla Kulíková – Trhový Štěpánov, 2.cena: Květa Osvaldová – Rudná u Prahy, 3.cena: Hana Kozojedová – Opařany

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code