Český Citroen byl v roce 2018 nejlepší na světě

V pátek 15. listopadu, předala Generální ředitelka Citroën, paní Linda Jackson, českému zastoupení značky speciální ocenění pro nejlepšího importéra Citroën za rok 2018 – Citroën Best Importer Award 2018.

Toto ocenění se udílí za výborný výkon ve třech oblastech: obchodní výsledky v prodeji nových vozů, kvalita služeb zákazníkům jak při prodeji vozu, tak při jeho servisování a výsledky v oblasti náhradních dílů.

Obzvlášť úspěšná jsou nová SUV skupiny PSA: Peugeot 2008, 3008, 5008, Citroën C3 Aircross , C3-XR, C5 Aircross, DS 7 Crossback.

V roce 2018 získal Citroen cenu Dodávka roku 2019 (Citroën Berlingo) a Best Buy Car of Europe 2019 v anketě AutoBest (Citroën Berlingo), kde navazuje na úspěch vozu Citroën C3 Aircross v předchozím roce.

V loňském roce u nás značka prodala 6 720 vozů, což je nárůst o 1 144 aut oproti roku 2017, navíc v situaci, kdy celý trh klesl o 3,7%.

Cenu z rukou CEO Citroën paní Lindy Jackson převzali ředitel českého zastoupení pan František Neuman společně s ředitelem skupiny Emil Frey pro Střední Evropu Olivierem Parrym za účasti všech zaměstnanců společnosti C Automobil Import, která v ČR spadá do skupiny Emil Frey Group.

„Je nám velkou ctí tuto značku reprezentovat a věřím, že toto ocenění pro nás bude znamenat motivaci a nakopnutí k ještě lepším výkonům. Mé pocity jsou o to silnější, že cenu přebíráme v roce, kdy si v rámci významného výročí připomínáme silnou historii, která se ke značce Citroën váže,“ komentoval udělení ocenění František Neuman.
« Mottem společnosti Emil Frey je „péče o zákazníka“. My to naplňujeme tím, že se snažíme zákazníkům poskytovat ty nejkvalitnější služby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code