Design Show Brno a video servis pro Volvo v Auto Cardion

Auta jsou, kromě toho, že slouží k přepravě z jednoho místa na druhé, také designový prvek. Proto není překvapivé, že v brněnském autosalonu Cardion přišli s myšlenkou na uspořádání Design show.  I samotný interiér showroomu je pastvou pro oči, prim ovšem drží prosklená dílna. Podobně, jako v některých restauracích můžeme nahlížet pod ruce kuchařům, mohou tady klienti sledovat, co se děje s jejich miláčkem – v tomto případě Volvem.

Auto Cardion se pyšní prvním dealerstvím značky Volvo v ČR – a v současnosti i ve Střední Evropě! Kromě toho také jako první v České republice zavedl službu Video Servis. Pokud se při opravě vozu zákazníka přijde na nutnost další/jiné opravy, technik vše natočí na mobil (i s komentářem a vysvětlením) a video záznam pošle zákazníkovi. Tomu se na počítači či v telefonu zobrazí video spolu se schvalovacím formulářem a cenami dodatečné opravy. Zákazník tak může vše několika kliknutími odsouhlasit. Tým autoservisu se touto novou službou snaží odbourat mínění části veřejnosti, že si servisy opravy vymýšlejí. Vše je názorné, transparentní a zákazníci jsou ze služby Video Servis doslova nadšení.

Ale zpátky k proběhlé Design Show. Na tomto neotřelém společenském setkání se představilo hned několik zajímavých osobností ze světa designu, aby si každý návštěvník přišel na své.

Samotné Auto Cardion prezentovalo dva vozy, které letos získaly dva cenné tituly:

Světové auto roku 2018 – Volvo XC60

a Evropské auto roku 2018 – Volvo XC40

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code