Klapka: Řidičky podle znamení Zvěrokruhu – PODRUHÉ!

V minulém článku jsme se seznámili s první sérií řidiček podle znamení Zvěrokruhu. Dozvěděli jsme se například, že Pannina peněženka není příliš nakloněna útratám na cestách. Ani větším, ani těm menším. Na seznamu jsou dnes zbylá znamení, samozřejmě. Pokud jste se minule nenašla, v dnešním článku na vás čeká čestné místo.

Co jsme nečekali?

Minule nás překvapily také řidičky v Rybách. Žádné tiché a šedé myšky, když usednou za volant, jak by se nabízelo. Znamení prostě dokážou překvapit a poodhalit netušené.

Jak to ale vypadá s dalšími znameními? Jak jsou na tom šarmantní Štírky a v čem mají štěstí Střelkyně? Podívejme se na to. 

  • Řidička Váha(vá)

Jsou zadumané a váhavé, jak jinak. Těžko se rozhodují a pečlivě se na cestu vždy pečlivě připravují. Zkoumají trasy, možnosti i překážky konkrétní cesty. V kritických situacích však vždy mistrně zabodují a rozhodnou se okamžitě správně.

  • Řidička Štírka

Řidička ve Štíru je šarmantní dámou.  To ihned poznáte také na jejím autě. Sexy a svůdné. A to jak zvenčí, tak rozhodně také uvnitř auta. Interiér je vymazlený, voňavý a čistý. Velmi si potrpí na osobní pořádek, co se jejich motorového území týče.

  • Řidička Střelkyně

Rozvážná, pečlivá a tak trochu klikařka. Z nehod většinou vyváznou Střelkyně bez zranění a jen zřídkakdy bývají ve špatný čas, na špatném místě, co se vozovky týče. Cestuje se s nimi jedna radost, protože komfort spolujezdců je pro ně velmi důležitý.

  • Řidička Kozoroh

Dynamické, rychlé, svižné, ale zároveň rozvážné, zodpovědné a velice zkušené řidičky. Cestu si užívají a neřeší příliš dobu jízdy, ani délku trasu. Za volantem se prostě cítí jako doma a každou příležitost, kdy mohou řídit, využijí.

  • Řidička Vodnářka

Byť žena, i přesto technicky velice zdatná. Řidičku Vodnářku nikdy nezaskočí technická závada, protože něco si zvládne dát do pořádku dokonce sama. Když je to něco, na co sama nestačí, rozhodně alespoň rychle ví, kam zavolat.

  • Řidička Rybka

Myslíte, že řidička Ryba je tichounká, mlčenlivá a klidná? V žádném případě. Je dravá, miluje rychlost a hlavně přednost v jízdě. Často se stává policistkou, záchranářkou atd. Zřejmě právě také proto, že od mala tíhne k přednostnímu právu na silnici.

Trefila se charakteristika také do vašeho stylu jízdy, nebo tentokrát hvězdy neměly úplně svůj den?

Napsala Bára Klímová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code