Letošní motosezónu odstartuje Harley-Davidson Praha Challenge

Třetí ročník soutěže Harley-DavidsonPraha Challenge se přes aktuální omezení uskuteční i letos. Tentokrát je jeho termín stanoven na sobotu 24.dubna. Výtěžek z něj podpoří i neziskovou organizaci Nedoklubko. Akce je určena pro všechny jezdce, bez ohledu na značku a typ motocyklu.

Cílem je projet 10 předem stanovených bodů při najetí co nejnižšího počtu kilometrů, tedy co nejkratší trasy. Vše samozřejmě za dodržení všech dopravních předpisů a jen po silnicích I., II. a III. třídy, bez jakéhokoli zkracování trasy přes polní cesty nebo louky.

„Rádi bychom pozvali všechny jezdce na další ročník Harley-Davidson Praha Challenge. Ať už jezdíte na jakémkoli motocyklu jakékoli značky pro vás všechny je akce určena. Nejen, že se na ní skvěle pobavíte, prověříte si svůj orientační smysl a užijete si sobotu v sedle motocyklu. Také ale napomůžete dobré věci a ještě budete mít šanci získat nemalý finanční obnos. Vše samozřejmě s respektováním aktuálních vládních opatření. To znamená kontaktní nebo bezkontaktní metodou a checkingem při registraci i průjezdu jednotlivými body trasy,“ říká Jaroslav Vavřina, spolumajitel dealerství Harley-Davidson Praha a organizátor akce.

Vzhledem k očekávanému velkému zájmu je vhodné si místo rezervovat již nyní. Startovné pro jednotlivce činí 1 000 Kč a pro firmu 10 000 Kč. Polovinu vybrané částky obdrží vítěz a druhá polovina pak poputuje na podporu neziskové organizace Nedoklubko, pomáhající rodinám s předčasně narozeným dětmi.

Trasa bude měřit zhruba 200 km. S ohledem na aktuální opatření bude zahrnovat průjezdné body buď jen po Praze, nebo v případě uvolnění i po středních Čechách. Registrovanému zájemci stačí dorazit 24. dubna ráno na dealerství Harley-Davidson Praha (K Měchurce 12, Praha 5). Tam jezdec obdrží trackovací zařízení a seznam průjezdných bodů a může vyjet.

Start i cíl závodu je v dealerství Harley-Davidson Praha a celý závod se pojede v běžném provozu. Účastníci proto musí respektovat pravidla silničního provozu, jet ohleduplně a nezkracovat si trasu například lesními cestami. O výsledku a nejlepším jezdci rozhodne nejkratší ujetá vzdálenost, nikoli rychlost!

Zájemci se tak již nyní mohou registrovat na e-mailu challenge@harley-davidson-praha.cz, kde uvedou své jméno, telefonní číslo a informaci, zda pojedou jako jednotlivci nebo jako firma.

Letos poprvé navíc závod umožní zapojení jezdců i mimo Prahu, takzvaně na dálku. Organizátor akce Harley-Davidson Praha přidává pro všechny ještě speciální 3. kategorii. Zájemci tak po registraci a zaplacení registračního poplatku 500 Kč, který v plné výši poputuje právě Nedoklubku, vyrazí na svou libovolně zvolenou trasu. Tu je možné jet kdekoli po celé ČR, bez nutnosti cestovat do Prahy a zapojovat se do hlavního závodu Harley-Davidson Praha Challenge 3. Zvolená trasa by se však co nejvíce měla podobat tvaru srdce. Následně postačí, když účastník pošle svůj GPS obrázek trasy jako důkaz na e-mail challenge@harley-davidson-praha.cz.

Více informací a registraci naleznete nawww.hdchallenge.cz nebo na Facebookuwww.facebook.com/HDPrahaChallenge

 

Harley-Davidson Praha

Harley-Davidson Praha je nejstarší dealerství značky v ČR a zároveň jedno z pěti oficiálních dealerství Harley-Davidson u nás. Svým zákazníkům nabízí prodej motocyklů, jejich kompletní servis, customizace dle požadavků i sortiment oblečení a moto doplňků Motor Clothes. Harley-Davidson Praha je rovněž pořadatelem všech ročníků Prague HarleyDays a spolupořadatelem 115. výročí Harley-Davidson, konaného v Praze v roce 2018. Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson Praha na: http://www.harley-davidson-praha.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code