Prague Harley Days proběhnou společně s Burger Festem a Koncertem pro 10 milionů již tento víkend

Prague Harley Days  odstartuje tento pátek 4. září v 15 hodin a vyvrcholí v neděli 6. září, kdy bude slavnostně zakončena. K tomu všemu se akce ještě rozrostla, a to o spojení s legendárním Burger Festem a projektem Koncert pro 10 milionů.

Od pátku až o nedělního večera si tak všichni budou moci užít jedinečnou zábavu na třech odlišných a přitom propojených akcích.

Poprvé v její historii je navíc vstup zcela zdarma, a to pro všechny tři akce, na všechny tři dny.

Prague Harley Days je již tradiční letní motocyklová akce konaná v Praze.

Každoročně nabízí zábavu pro celou rodinu, silné stroje, moto vyjížďky, koncerty a dobré jídlo a pití, kuchařské workshopy nebo soutěže o hodnotné ceny. Jeho cílem je přiblížit motorkářský styl široké veřejnosti a ukázat, že Prague Harley Days jsou určeny skutečně pro každého, ať už přijede na motocyklu jakékoliv značky, autem, tramvají nebo přijde pěšky.

Milovníci zejména amerických motocyklů se mohou těšit jak na výstavu nových motocyklů, včetně očekávaného adventure touringu Pan America, tradiční a oblíbenou spanilou jízdu motocyklů Harley-Davidson, která povede do centra Prahy a zpět na holešovické Výstaviště, ale i jízdy na strojích Harley-Davidson či Indian zdarma, soutěž přestaveb Custom Bike Show neboli V-twin Battle a mnoho dalšího – a to už od páteční 10 hodiny dopoledne.

Příznivce dobrého jídla a pití pro změnu asi nejvíce potěší Burger Fest. Ten se letos koná již po deváté v pořadí a pro návštěvníky má připraven nejen nespočet burgerů různých druhů a stylů, ale i další pochoutky nebo workshopy s vyhlášenými šéfkuchaři z ČR i zahraničí. Zájemci a držitelé VIP vstupenek se dokonce mohou těšit na kurz správného čepování piva a řadu dalšího. A chybět pochopitelně nebudou ani soutěže o hodnotné ceny jako grily, navigace nebo třeba kvalitní alkohol.

O hudební program se postará Koncert pro 10 milionů, který je věnován jako poděkování členům IZS za jejich nasazení v boji s koronavirem a které pořadatelé na víkendovou akci srdečně zvou. Koncertem bude provázet oblíbený Pavel Anděl a vystoupí zde například kapely jako Support Lesbiens, ZakázanÝ ovoce, YoYo Band, Láska, Lokomotiva a další.

zleva: pořadatel PHD Jarda Vavřina, pořadatel koncertu pro 10 mil. Pavel Anděl, šéfkuchař a organizátor Burger Festu Zdeněk Střížek

Pokud ještě nemáte plán na blížící se víkend, dorazte na holešovické Výstaviště. Akce se uskuteční za dodržení všech preventivních bezpečnostních a hygienických opatření přímo pod širým nebem v dolní části holešovického Výstaviště.

Pořadatelé zároveň připravili speciální VIP zóny, do kterých bude možné si na místě zakoupit limitovaný počet vstupenek.

Program akce

Více informací naleznete na www.pragueharleydays.cz

Inspirace z minulých ročníků:

Prague Harley Days 2013 (110. výročí Harley-Davidson):

.

Prague Harley Days 2014:

.

Prague Harley Days 2015:

.

Prague Harley Days 2016:

.

Prague Harley Days 2017:

.

Prague Harley Days 2018  (115. výročí Harley-Davidson):

.

Prague Harley Days 2019:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code