Lexus dráždí zvědavost před odhalením nového modelu

Vyvolání zvědavosti s cílem dosáhnout větší ohlas při odhalení novinky je oblíbenou praxí marketérů. Nyní naši zvědavost dráždí siluetami nového modelu Lexus, podobně jako dáma na počátku minulého století, která ve snaze zaujmout pozornost gentlemana odhalovala kotník.

Novinkou, kterou v plné kráse uvidíme za 14 dní, v pondělí 5. června v 8:00 ráno středoevropského času, je zcela nový model LBX. Do té doby jsou všechny informace o tomto voze pouhé spekulace, nicméně trocha spekulace nikoho nezabije, proto to zkusíme i my. Teorií je mnoho, jedna z nich tvrdí, že se jedná o model, který by mohl nahradit typ CT200h, hybridní vůz, uvedený na trh již v roce 2011.

Vzhledem k tomu, že modely Lexusu jsou odvozeny z vozů Toyoty, dá se očekávat, že to bude stejné i v tomto případě. Jako základ pro LBX se tak nabízí nedávná novinka Toyoty, model BZ4X, jež slouží i jako základ pro model Subaru Solterra.

Pokochejme se proto nyní odhalenými linkami a těšme se ta to, do jaké míry se naše předpoklady a očekávání potvrdí. Již 5. června v 8 ráno uvidíme.

Zdroj: Toyota Central Europe – Czech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code