Renault představí tři novinky najednou

Zítra začíná jeden z nejznámějších tenisových turnajů světa French Open na pařížském stadionu Roland-Garros. V letošním roce je partnerem tohoto turnaje i Renault. Kromě loga, zobrazovaném na sítích pěti hlavních kurtů, zde Renault představí i své novinky.

Poprvé budou široké veřejnosti odhaleny modely  Renault 5 Prototype Roland-Garros, 4EVER Trophy v novém provedení a zcela nový plně hybridní Espace E-Tech.

PROTOTYP RENAULT 5
Renault 5 Prototype vzbudil v roce 2021 pozornost svou žlutou karoserií. V rámci partnerství Renaultu s French Open získal nový saténově bílý metalický lak.


Retro-futuristický vůz vystavený na stadionu nese symboly stadionu Roland-Garros, jako je například symbolický kříž svatého Ondřeje na bočních mřížkách a podsvícené logo Roland-Garros v místě, kde se dříve nacházelo ikonické číslo 5.

Nová podoba prototypu Renault 5 je speciální verzí pro French Open a předobrazem budoucího sériového modelu, který má být představen v roce 2024.

4EVER Trophy
Model vystavený na stadionu bude lakovaný slavným modrým lakem Île-de-France, který se poprvé objevil na Renaultu 4 v roce 1962. 4EVER Trophy bude odhalena pro širokou veřejnost poprvé na French Open.

Jeho design se také vyznačuje neonově žlutými akcenty na popruzích nosiče zavazadel, náraznících, tlumičích a nábojích kol.

Espace E-Tech
Jde o nový hybridní Espace E-Tech. Nové velké SUV Renault, dostupné jako 5- nebo 7místné a vybavené plně hybridním motorem E-Tech o výkonu 200 koní.

K vidění bude na stánku Renault po všechny tři týdny turnaje.

Zdroj: Renault Česká republika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code