Mitsubishi představil nový Outlander PHEV. Začíná na 959 900 Kč

Mitsubishi Outlander PHEV představuje unikátní kombinaci 2 elektromotorů a spalovacího benzinového motoru o objemu 2,4 l s generátorem (plug in hybridní technologie). Díky tomu dokáže jezdit úsporně a ekologicky ve městě a současně nabízí vynikající kombinovaný dojezd až 800 km, jak potvrdili odborní novináři ze Švýcarska při náročných testech. Pohonná soustava dosahuje maximálního systémového výkonu až 22 4 koní a kombinované spotřeby jen 1,8 l/100km.

Outlander PHEV je nejprodávanější plug-in hybrid v Evropě (napříč všemi segmenty) v letech 2015, 2016 a 2017 a zároveň celosvětově nejprodávanější plug-in hybridní SUV 4×4 v roce 2017.

V čistě elektrickém režimu umožňuje dojezd až 54 km a v případě potřeby zapojí také sofistikovaný pohon 4×4 S AWC. Pro tyto vlastnosti je nový Mitsubishi Outlander PHEV vhodný pro každodenní městské cestování i aktivní využití mimo město.

Outlander PHEV nabízí prostor, kvalitu, komfort a bezpečí velkého SUV, 8 let záruku na baterii pohonu a možnost standardního i rychlého dobíjení.

Nově zavedená výbava INTENSE nabízí v modelovém roce 2020 plug-in hybridní technologii s cenou od 959 900 Kč.

 

Zdroj: M MOTORS CZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code