Nejen auta. DS dnes místo aut vyrábí respirátory

V pondělí 9. března byla zavedena ve všech podnicích společnosti DS Automobiles opatření na ochranu všech zaměstnanců.
Aby bylo možné čelit již tak výjimečné situaci, bylo vydáno rozhodnutí o upřednostnění home office a zaměstnanci v provozu dostali doporučení, která mají dodržovat. Od pondělí 16. března byl v souladu s rozhodnutími úřadů zaveden home office všude.

Skupina PSA nejprve zajistila distribuci několika stovek tisíc masek a zdravotnického vybavení do zařízení ve Francii, Itálii a Španělsku a poté se zapojila do výroby 10 000 respirátorů Air Liquide Medical Systems.

V továrně Poissy, kde se vyrábějí vozy DS 3 Crossback, byl 22. března za pomoci týmu inženýrů spuštěn speciální provoz na výrobu součástí respirátorů. Dobrovolní zaměstnanci se zapojili do technických a sociálních projektů na pomoc zdravotníkům, policistům či hasičům nebo i osamělým lidem.

Zákazníci, kteří si měli převzít vůz DS 3 Crossback nebo DS 7 Crossback během doby nuceného omezení pohybu a karantény, mají k dispozici bezplatně službu DS Delivery Valet. Ta nový vůz zákazníka při zachování bezpečnostních hygienických pravidel dopraví, kam potřebuje. Tato služba, kterou již využily stovky zákazníků DS Automobiles, umožňuje získat nový vůz, i když výroba stojí a je nařízeno omezení pohybu.

Zdroj: P Automobil Import

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code