Nejen Auta. Peugeot uvádí na trh módní kolekci Peugeot Sport Engineered

Možnost projevit náklonnost značce nejen volbou auta nebo příslušenství, ale i výběrem oblečení, symbolizujícího jejich přízeň, dalo svým fanouškům již několik automobilek, neustále doplňujích svou nabídku. Nyní přibyl Peugeot, který uvádí na trh novou řadu oblečení a doplňků.

Designéři studia Peugeot Design Lab se při navrhování této nové kolekce inspirovali materiály nového modelu 508 Peugeot Sport Engineered.

Nabídka je do začátku poměrně široká. Oděvy ve střízlivém sportovním stylu představuje čepice, polokošile a bunda z černých technických tkanin.

Praktické doplňky představuje klíčenka, pouzdro na karty a černá kožená peněženka s třemi zelenými drápy v novém odstínu Peugeot Sport „Kryptonite“.

Módním doplňkem jsou hodinky s fazetovým pouzdrem a prošitým koženým řemínkem.

Čepice (39 €) se inspirovala od baseballových modelů. Střih polokošile (79 €) je typu slim fit. Větrovka (169 €) má vylepšený střih „Teddy“, vnitřní podšívka je opatřena texturovaným vzorem. Zipy bundy a trička jsou vodotěsné. Tři zelené drápy v odstínu Kryptonite a nápis Peugeot Sport na oblečení jsou plastické a mají silikonovou úpravu.

Klíčenka (35 €) používá gravírovanou sponu typu karabina. Pouzdro na karty (69 €) má čtyři přihrádky včetně vnitřní kapsy na zip. Peněženka (89 €) nabízí devět kapes. Pouzdro na karty i peněženka jsou vybaveny bezpečnostním systémem RFID, který chrání data bankovních Peněženka, pouzdro na karty a klíčenka jsou vyrobeny z černé italské kůže z teletiny, na které jsou vyraženy tři drápy. Zelené prošívání odkazuje na design vozu 508 Peugeot Sport Engineered.

Vodotěsné hodinky Peugeot Sport Silver Chronograph (249 €) jsou opatřeny stopkami a datem a jsou poháněny strojkem Seiko. Na fazetovém pouzdru z nerezové oceli upoutá zelené tlačítko stopek v odstínu Kryptonite a na zadní straně vyrytý nápis Peugeot Sport.

Kolekce Peugeot Sport Engineered doplňuje lifestylové kolekce Peugeot 1810 a Legend, které také navrhlo studio Peugeot Design Lab.

Oblečení, doplňky a hodinky Peugeot Sport Silver Chronograph jsou k dispozici v e-shopu Peugeot https://boutique.peugeot.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code