Po roce opět ovládnou Prahu stovky motocyklů Harley-Davidson

Prague HarleyDays, jejichž 9. ročník se letos koná, se opět po roce propojí s Burgerfestem a od pátku 3. září do neděle 5. září nabídnou návštěvníkům motocykly, zkušební jízdy zdarma, adrenalin, koncerty, dobré jídlo a pití, kulinární workshopy, soutěže o ceny i zábavu pro nejmenší, a spanilou jízdu stovek motocyklů Harley-Davidson centrem Prahy.

Ta letos proběhne v sobotu 4. září, kdy v 10 hodin vyrazí kolona motocyklů směr centrum. Trasa spanilé jízdy povede od holešovického výstaviště, kde se Prague HarleyDays konají, do centra metropole se zastávkou na Václavském náměstí a následně se budou motocykly vracet podél nábřeží zpět do místa dění – do Holešovic.

Právě spanilá jízda patří od prvních ročníků Prague HarleyDays mezi nejoblíbenější body programu, a to jak u samotných jezdců, tak i u dalších návštěvníků akce, stejně jako u řady Pražanů nebo turistů. Pořadatelé se proto letos rozhodli s předstihem zveřejnit trasu spanilé jízdy, aby umožnili zájemcům užít si unikátní podívanou z průjezdu 800 motocyklů Harley-Davidson Prahou.

“Spanilá jízda je naplánována na druhý den akce, tedy na sobotu 4. září. Vyrážet z holešovického výstaviště budeme v 10 hodin, řazení motocyklů bude probíhat od 9 hodin a v čele spanilé jízdy pojedou motocykly Harley-Davidson řady Sportster, jimž jsou letošní Prague HarleyDays věnovány. Celkem do centra Prahy vyrazí na 800 motocyklů, které postupně projedou přes magistrálu, na pár minut zastaví na Václavském náměstí a následně budou pokračovat směr Karlovo náměstí a podél nábřeží zpět do Holešovic,“ upřesňuje Michal Šesták, organizátor Prague HarleyDays.

Spanilá jízda tak bude v první řadě patřit modelům Sportster, ale k vidění budou i další unikátní stroje, zajímavé přestavby i další úpravy motocyklů. Ty se na spanilou jízdu každoročně sjíždí nejen z různých koutů Česka, ale i ze Slovenska, Německa, Rakouska, Velké Británie, Ruska nebo i Francie či Itálie.

Po skončení spanilé jízdy následuje oficiální zahájení Prague HarleyDays a Burgerfestu, koncerty TraviseO’Neilla, Slapdash, PragoUninon, ZZ Top Tribute Band, Lord Bishopnebo zábava v podobě Na stojáka. O adrenalinový program se se svojí FMX show postará Petr „Pilník“ Pilát a Burgefrest nabídne workshopy top šéfkuchařů a jejich show. Další zábavu pak nabídne POST-APO show, Pole Dance Battle nebo americké káry, včetně nejnovější Dodge RAM 1500 TRX.

PRAGUE HARLEY DAYS + BURGERFEST – 3. – 5. 9. 2021

místo konání: Výstaviště Holešovice Praha

Vstupné: na celou akci – 500 Kč

………………jednodenní – 250 Kč

………………děti do 15 let, dospělí nad 65 a obyvatelé Prahy7 zdarma

.

Připomeňte si, jak jste se bavili v předcházejících ročnících.

Prague HarleyDays 2013 )110 výročí Harley-Davidson):

.

Prague HarleyDays 2014:

.

Prague HarleyDays 2015:

.

Prague HarleyDays 2016:

.

Prague HarleyDays 2017:

.

Prague HarleyDays 2018 (115. výročí Harley-Davidson):

.

Prague HarleyDays 2019:

.

Prague HarleyDays 2020:

.

Více informací naleznete na www.pragueharleydays.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code