Servisy zůstávají otevřeny a showroomy zavřeny

V souladu s protiepidemickými nařízeními vlády z minulého týdne vstoupily v platnost dnešním dnem zpřísněné podmínky provozu autosalonů. Prodej vozů zůstává ve stejném režimu jako dosud. Showroomy jsou i nadále pro zákazníky uzavřené, komunikace s nimi probíhá pouze telefonicky nebo přes online showroom.

Servisní služby nově nejsou přímo uvedeny ve výjimkách ze zákazu poskytování služeb. Ministerstvo průmyslu a obchodu nicméně potvrdilo, že servisy mohou poskytovat služby dále, pokud bude zamezený přístup zákazníka do provozovny. Kontakt se zákazníkem musí být zcela omezen pouze na předání vozidla ve venkovních prostorách za dodržení všech obecných hygienických pravidel, kde se případně i podepíší zakázkové listy a další náležitosti. Pro omezení kontaktu s ostatními zákazníky a plynulý chod servisů se doporučuje telefonické objednání.

„Stejný režim u servisních služeb fungoval i loni během první uzávěry v březnu. Klienti nyní nemají přístup do provozovny servisu a veškerá komunikace se zákazníkem se uskuteční ve venkovních prostorách za přísného dodržení všech hygienických opatření a s minimem osobního kontaktu,“ uvedl generální ředitel Toyota a Lexus ČR Martin Peleška.

 

Zdroj: TOYOTA CENTRAL EUROPE-CZECH

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code