Seznamte se – Světové auto roku 2018 pro ženy je Hyundai IONIQ

Vůz, který budeme testovat ještě tento měsíc a poté vám jej představíme, obdržel od poroty ankety „Světové auto roku pro ženy“ nejvyšší ocenění a zvítězil také v kategorii ekologických vozů. Speciální trofej za úspěch modelu IONIQ byla předána během slavnostního vyhlášení výsledků na mezinárodním autosalonu v Busanu.

Hyundai IONIQ 2018, nabízející tři elektrifikované druhy pohonu, obdržel nejvyšší ocenění (SupremeAward) v anketě „Světové auto roku pro ženy“ (Women’sWorld Car of the Year, dále WWCOTY) na slavnostním vyhlášení výsledků, které se uskutečnilo na mezinárodním autosalonu v Busanu. „SupremeAward“ je nejvyšší ocenění, udělované každoročně 25 nejrenomovanějšími motoristickými novinářkami z celého světa, které hlasují v anketě WWCOTY.

„V letošním roce byl Hyundai IONIQ ‚hvězdou‘,“ uvedla porota ankety WWCOTY, která prohlásila model IONIQ za „jasného vítěze“ z více než 400 modelů přihlášených do soutěže. IONIQ se stal také vítězem kategorie ekologických vozů („Green Car“).

IONIQ je první platformou pro ekologická vozidla na světě, na jejímž základě jsou nabízeny modely s hybridním pohonem, externě nabíjitelným hybridním pohonem a elektrickým pohonem. Hyundai zvolil pro modelovou řadu IONIQ inovativní přístup s originálním designem ve spojení s nejmodernější bezpečnostní a komfortní technikou. Vznikl tak atraktivní automobil pro široké vrstvy zákazníků. Při hlasování v anketě byly všechny tři varianty modelové řady IONIQ považovány za jeden vůz.

Zdroj: Hyundai.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code