Velké limuzíny se vrací. C5 X je zde

Citroën představil na tiskové konferenci v Čestlicích nový manažerský vůz C5 X. Originální C5 X v sobě spojuje eleganci hatchbacku, prostornost kombi a vyšší pozici při řízení SUV. Citroën nabízí C5 X v benzinové a plug-in hybridní verzi od 795 000 Kč. V ceně vozu je i záruka na 5 let nebo 120 000 km.

Citroën C5 X, nová vlajková loď Citroënu, je manažerský vůz s výrazným designem a dokonalým komfortem. Je vybaven prvky programu Citroën Advanced Comfort®, tedy zejména aktivními tlumiči Citroën Advanced Comfort a sedadly Advanced Comfort, pro pocit jako na oblíbené pohovce. Důmyslné odhlučnění kabiny chrání před hlukem zvenčí díky vrstveným sklům předních a zadních oken.

Cestující ocení příjemné prosvětlení kabiny, které přichází velkým elektricky ovládaným střešním oknem. Nový C5 X je vybaven moderními technologiemi pro bezpečné cestování, jako je rozšířený head-up displej (promítá na čelní sklo), asistenční systémy řízení, které zavádějí poloautonomní řízení, a zbrusu nové komunikační rozhraní na 12″ HD dotykovém displeji s rozpoznáváním přirozeného hlasu.

V České republice se C5 X nabízí v šesti barvách, s pěti možnostmi dvoubarevného řešení karoserie a ve čtyřech úrovních výbavy  – Feel, Feel Pack, Shine a Shine Pack. Od druhé úrovně výbavy je v sérii MyCitroën Drive Plus, který zahrnuje: navigační system 3D v češtině s integrovanou mapou Evropy a hlasovým ovládáním, doživotní aktualizaci zdarma, předplatné TomTom services na 3 roky zdarma (TomTom Traffic – on-line dopravní informace,  upozornění na nebezpečné úseky/rychlostní radary, ceny pohonných hmot, parkoviště – cena a dostupnost, počasí, body zájmu), radio FM/DAB (digitální radio), 8 reproduktorů + Hands-free Bluetooth® a Mirror Screen s možností bezdrátového připojení (Apple CarPlay / Android Auto). Dále pak zadní parkovací kamera, hliníková kola 19”, hands free přístup a startování vozu a další prvky.

C5 X nabízí volbu mezi úspornými a výkonnými benzínovými motory PureTech s automatickou osmistupňovou převodovkou nebo plug-in hybridní verzi.

Ceny startují na 795 000 Kč a zahrnují prodlouženou značkovou záruku Essential Drive na 5 let nebo 120 000 najetých kilometrů. PLUG-IN HYBRID 225 ë-EAT8 začíná na 1 095 000 Kč ve verzi Feel Pack.

Citroën nabízí také výhodné financování obou motorizací formou měsíčních splátek:

Verze se spalovacím motorem:

Standardní, dlouhodobý operativní leasing na 36-48 měsíců                                od 10.544,- bez DPH

(C5 X FEEL 1.2 PureTech 130 S&S EAT8 // bez služeb //  48měsíců / 80.000km)

Plug-in hybridní verze:

VARIANTA A

Krátkodobý až střednědobý operativní leasing na 6-18 měsíců                             od 13.804,- bez DPH

(C5 X FEEL PACK PLUG-IN HYBRID 225 ë-EAT8 // bez služeb //  12 měsíců / 20.000km)

VARIANTA B

Standardní, dlouhodobý operativní leasing na 36-48 měsíců                    od 15.172,- bez DPH

(C5 X FEEL PACK PLUG-IN HYBRID 225 ë-EAT8 // včetně služeb //  48měsíců / 80.000km)

Zdroj: Citroen, C Automobil Import

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code