Vyhrajte akční zážitek i zábavu v Pitlandu

Prožijte letošní letní měsíce trochu jinak a vyrazte za jedinečným zážitkem, při kterém si užijete spoustu zábavy, lehký adrenalin i radost z nové aktivity! Vyrazte do Pitlandu, speciální kryté haly v Praze, jediné svého druhu na světě a zažijte léto v jedné stopě! Právě Jedinečný zážitek v Pitlandu u nás můžete vyhrát. Díky spolupráci s Pitlandem rozdáme hned 3x Jedinečný zážitek, vždy pro 2-3 osoby, zahrnující hodinový zážitek v jedné stopě, včetně zapůjčení kompletní moto výbavy!

Vše, co Pitland nabízí si můžete užít bez ohledu na počasí, věk, řidičský průkaz i jakékoli zkušenosti z motocyklu či skútru, a hlavně bezpečně bez jakéhokoli rizika! Zajezdíte si na malých a lehkých elektrických motocyklech a pod vedením zkušeného a přátelského instruktora se naučíte vše potřebné. Jak se rozjet a brzdit, jak správně projet zatáčku, kam se při jízdě dívat, jak na stroji sedět a další potřebné návyky, které oceníte třeba i na kole nebo skútru. Na závěr si můžete dát závod na speciálním halovém okruhu a užít si radost z předjetí kamarádky nebo partnera. Veškerou výbavu, včetně helmy, rukavic, bot i kombinézy půjčuje přímo Pitland, a tak stačí přijít například jen s kabelkou a stejně tak opět odejít. Ježdění v Pitlandu je ideálním tipem na zábavu pro celou rodinu, včetně dětí od 150 cm.

Ať už jste někdy jezdili na motorce nebo skútru, chystáte se do autoškoly nebo máte zkušenost jen na kole – pro vás všechny je zážitek v podobě Pitlandu jako stvořený. Stačí zahodit obavy a předsudky a vyzkoušet něco nového. A třeba se budete ještě rádi vracet!

VYHRAJTE 3x (pro 2-3 osoby) akční zážitek i zábavu v Pitlandu

KDE: Pitland arena Praha (Ringhoferova 1, Praha 5 – Zličín)

Otázka: Jak se jmenují malé elektrické motocykly, na kterých se v Pitlandu jezdi?

  1. BikePit
  2. ePit
  3. MiniPit

Odpověď hledejte na www.jedinecnyzazitek.cz

Správnou odpověď nám napište ZDE do 5.8.2022.

Do předmětu zprávy napište „Pitland“.

Výherci:

Jana Benešová – Praha, Petra Kyovská – Loučeň, Jana Malá – Hořovice

1 komentář: „Vyhrajte akční zážitek i zábavu v Pitlandu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code