Vyhrajte čističku vzduchu do auta a zbavte interiér vozu smogu i pylu!

Řidiči ve městech trpí při stáních v dlouhých kolonách smogem a po výjezdu na periferii zvláště v jarních a letních měsících jsou pro mnoho z nich obtěžující alergeny v podobě pylů. Oba problémy řeší nová čistička vzduchu Olansi, která zbavuje interiér vozu smogu, prachu, pylu i cigaretového kouře. Její napájení zajišťuje cigaretová auto zásuvka a čistička je koncipována pro vložení do držáku nápojů.

Její koncept napájení a designu válce o průměru 7 cm o výšce 17 cm svými rozměry připomíná téměř přesně nápojovou plechovku o objemu 0,5 l, ji předurčuje pro použití v autě.

Mnoho lidí nedá dopustit na pylový filtr, který brání vniku nežádoucích nečistot do vozidla větracím systémem. Kvalitní a pravidelně měněný filtr chrání zdraví posádky vozu. Neexistuje však způsob, jak zamezit vniknutí nečistot do interiéru při otevření dveří nebo oken. V právě probíhajícím období roku se do automobilu dostane velké množství pylu již při jeho otevření a zvíření nánosu na dveřích a karoserii. Tyto nečistoty zůstávají po zavření auta uvnitř do doby, než je jeden z pasažérů vdechne. Čistička vzduchu do auta Olansi je účinná právě v těchto situacích.

Olansi K07A je vybavena účinnou kombinací HEPA filtru a ionizátoru vzduchu. HEPA filtr byl původně vyvinut v NASA. Jeho struktura zachytí ze vzduchu, který jím projde, částice až do velikosti 300 nanometrů (prach, pyl, cigaretový kouř či plísně) s 99,97% účinností. Díky těmto unikátním vlastnostem je využíván právě v interiérových čističkách vzduchu a kvalitních vysavačích. Vzduch z vozidla nasává do filtru zabudovaný ventilátor. Ionizátor funguje naopak jako aktivní ochrana. Uvolňuje do vzduchu látku anion (na jeden cm3 je uvolněno až 50 milionů anionů), která vzduch pročišťuje a váže na sebe prachové částice. Anion udržuje vzduch ve vozidle svěží, takže ionizátor představuje současně významný faktor snižující únavu řidiče.

Čistička vzduchu do auta Olansi K70A je na našem trhu dostupná na e-shopu Superveci.cz, Alza.cz, Prozdravi.cz a prostřednictvím dalších prodejců za koncovou doporučenou cenu 1 490 Kč včetně DPH. Náhradní HEPA filtr je k dostání za cenu 149 Kč.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 1 z vás vyhraje čistička vzduchu Olansi!

Nápovědu naleznete na superveci.cz

Soutěžní otázka:

Pro jak velký prostor maximálně je čistička Olansi určena?

  1. 5 m3
  2. 7 m3
  3. 10 m3

Správnou odpověď nám napište ZDE do 10.6.2018.

Do předmětu zprávy napište „Olansi“.

GRATULUJEME VÝHERCI! Jana Kaliánková – Lišov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code