Citroen C3 dostal facelift i cenu

Facelift 3. generace modelu C3, které se prodalo již přes 750 000 vozů, byla představena na začátku února. Nyní byly oznámeny ceny a zahájena registrace objednávek.

Od předchozího provedení je na první pohled rozeznatelný upravenou maskou a novými LED světlomety. Na boku jsou pozměněny ochranné prvky Airbump®. Případný zájemce si může vybrat z až 97 různých kombinací vzhledu exteriéru, 3 nových polepů střechy, 2 nových ráfků kol, 3 stylů interiéru včetně 2 nových.

Se sedadly AdvancedComfort, které jsou obvykle určené pro vyšší segmenty a v této třídě se objevují poprvé, také poskytne zcela nový komfortní zážitek na palubě doplněný 12 moderními technologiemi asistenčních systémů řízení a službami s připojením na internet: ConnectAssist pro SOS asistenci, Connect Nav se 7 “ dotykovým displejem a Connect Play pro zrcadlení obsahu smartphonu.

K dispozici jsou účinné a úsporné motory poslední generace, které splňují emisní normu Euro 6 – benzínový tříválec PureTech 82 (PureTech 82 S&S s manuální pětistupňovou převodovkou) a 110 (PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou) nebo dieselový motor BlueHDi 100 (BlueHdi 100 S&S s manuální pětistupňovou převodovkou).Pro větší pružnost a klid za volantem je Nová C3 k dispozici také s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6 (PureTech 110 S&S EAT6).

V České republice se nová C3 nabízí v 5 stupních výbavy –  Live, Feel, FeelPack, C Series a Shine.

Ceny startují na 280 000 Kč a zahrnují i záruku 5 let nebo 60 000 najetých kilometrů. Metalický lak písková Sable je nyní ve speciální nabídce zdarma. Pro prvních sto objednávek je navíc zdarma i paket Bi-Color. Další zvýhodnění ve výši 10 000 Kč lze uplatnit při využití financování Privilege.

Zdroj: Citroen, C AUTOMOBIL IMPORT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code