Dárek pro vaše auto

Víte, co by si přálo vaše auto pod stromeček? Ne? Možná by se mu líbily nové pneumatiky, nebo nějaká vylepšená navigace, aby vždy bezpečně vědělo, že ta zácpa je mimo jeho trasu, nebo možná něco, co jej udrží hezky zářivě čisté? Kdo má pořád čekat v té frontě na myčku, a navíc mu tam minule trošku poškrábali kabátek. Už víte, co by si vaše auto přálo? A co vy? Co si přejete pro své auto?

Možná nastal ten správný čas potěšit sebe i své auto. S vysokotlakým čističem Kärcher K 5 Premium Full Control Plus se již o své auto nemusíte bát a čisté jej budete mít za chvilku.

Pár výhod

Sami si nastavíte dostatečně jemný paprsek vody. Snadno můžete přepínat mezi mycími režimy tak, že na pistoli stisknete vybranou položku, a rovnou kontrolujete sílu na displeji. Typ paprsku pohodlně nastavíte pootočením na pracovním nástavci 3-1 Multi Jet a pak už jen regulujete tlačítky +/- . Tak nemusíte vyměňovat pracovní nástavec ani při přechodu z vysokotlaku na stupeň čisticího prostředku. To je velmi pohodlné. Snadné nanášení čisticího prostředku umožňuje pěnovací tryska, se kterou vytvoříte aktivní pěnu.

 

 

 

 

 

 

Takto umyjete auto za zlomek času, a navíc máte mytí zcela pod svou kontrolou. Udělejte si radost a dopřejte si tlakovou myčku.

www.karcher.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code