KIA představila v působivé show své nové logo

Jihokorejská automobilka Kia odhalila své nové firemní logo a celosvětový slogan značky ‚Movement that inspires‘. Podle představitelů automobilky má nové logo symbolizovat ambice značky Kia vybudovat si v budoucnosti čelní pozici v odvětví mobility. Cestou k tomu má být modernizace prakticky všech oblastí jejího podnikání.

Nové logo údajně obsahuje prvky ‚symetrie‘, ‚rytmu‘ a ‚vzestupu‘, představující sebedůvěru značky Kia. Má připomínat ručně psaný podpis a symbolizovat nové cíle značky Kia a hodnoty, které zákazníkům slibuje  prostřednictvím budoucích produktů a služeb.

„Nové logo Kia představuje zasazení značky stát se ikonou změny a inovací,“ uvedl Ho Sung Song, prezident a CEO Kia. „Automobilový průmysl v současnosti prochází rychlou proměnou, zatímco Kia se aktivně profiluje a těmto změnám přizpůsobuje. Naše nové logo představuje touhu inspirovat zákazníky společně s tím, jak se vyvíjejí jejich potřeby mobility; a také má inspirovat naše zaměstnance ke zvládání překážek, které v rychle se měnícím odvětví musíme překonávat.“

Nové logo bylo odhaleno v rámci rekordní pyrotechnické show na obloze nad korejským městem Inčchon. Během akce se uplatnilo 303 tzv. pyrodronů, které v rámci synchronizované umělecké kreace odpálily stovky pyrotechnických náloží ohňostroje. Tímto se Kia zároveň zapsala do Guinnessovy knihy rekordem ‚Nejvyšší počet bezpilotních letounů (UAV) spouštějících ohňostroj v jednom okamžiku‘.

Uvedení nového loga navazuje na loňské oznámení dlouhodobé strategie Kia s označením ‚Plán S‘. V rámci Plánu S chce Kia krom jiného zaujmout přední pozici na celosvětovém automobilovém trhu. Strategie je zaměřena na další prosazování elektromobilů a uvádění široké řady služeb mobility upravených podle potřeb jednotlivců i místních trhů.

Další podrobnosti o nové strategii značky Kia včetně cílů a filozofie, jakožto i souvislostí s budoucí produktovou řadou Kia, budou oznámeny 15. ledna.

 

Zdroj: KIA MOTORS CZECH

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code