Milovníci nakupování, veteránů a francouzského šarmu míří na Arkády

Nakupování je nerozdílně spojeno s okukováním. A pohledy, přinášející mnoho zajímavých podnětů, nemusí vždy směrovat pouze do výkladních skříní obchodů. Od 7. až do 27. září mají možnost si to vyzkoušet všichni, kteří zavítají do obchodního centra Arkády Pankrác. Kromě nabídky prodejních prostor je jim k dispozici na volné ploše nespočet francouzských krasavců značky Peugeot.

Peugeot je značka, která je starší, než samotný automobil. Ve své historii se mimo jiné zabývala i výrobou dámského prádla, což má v nákupním centru zajímavou historickou příchuť. Do bohaté historie značky, kterou se rozhodla v pražském obchodním centrum společnost Domanský (distributor vozů značky Peugeot) naplno ukázat, patří nejenom současné modely. Návštěvníci mají možnost si zblízka prohlédnout i více než sto let staré vozy a motocykly jako 172, 201, 202, 302 nebo 304.

Středobodem výstavy je pak bezesporu naprostý unikát Peugeot e-Legend, který představuje 4 jen roky starou futuristickou vizi automobilky s plně elektrickým pohonem a nejmodernějšími technologiemi.

„Jedná se nejen o fascinující pohled do naší historie, ale také do budoucnosti. Tu představuje jeden z našich nejúspěšnějších konceptů, Peugeot e-Legend, který je vůbec poprvé k vidění v Česku. Tento vůz odkazuje na naše dědictví, konkrétně na nádherné kupé Peugeot 504 ze 70. let, a přidává nejmodernější technologie budoucnosti, jako autonomní řízení nebo elektrický pohon. Současně je symbolem skutečné radosti z jízdy, což je hodnota, kterou našim zákazníkům chceme přinášet každý den. Chtěl bych tímto příznivce naší značky do Arkád pozvat a věřím, že si tuto jedinečnou příležitost nenechají ujít,” dodává Marco Venturini, ředitel značky Peugeot v ČR.

Každoročně mezi doprovodné akce, které Arkády Pankrác připravují pro své zákazníky, patří i soutěž o automobil značky Peugeot. V letošním roce pak jeden z výherců odjede domů ve zbrusu novém červeném Peugeotu 208 za bezmála půl milionu korun, či na skútru Peugeot Tweet. 

“Již čtvrtým rokem spolupracujeme s Arkádami a když jsme se letos dozvěděli, že soutěž o automobil doplní výstava mapující historii vozů Peugeot, neváhali jsme ani minutu, protože Peugeot je naše srdcovka. Věřím, že se všem akce zalíbí a výherce krásného červeného Peugeotu 208, který jsme do soutěže věnovali, se také stane věrným fanouškem značky,” říká Martin Domanský ze společnosti Domanský.cz, autorizovaného dealera značky Peugeot.

V sobotu 17. září od 13 hodin se před obchodním centrem uskuteční sraz všech majitelů a příznivců značky Peugeot, který vyvrcholí společnou vyjížďkou. I zde si organizátoři připravili pro návštěvníky malé překvapení, které odhalí až v samotný den akce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code