Muži v černém jezdí Lexusem

Sportovní kupé Lexus RC F pomáhá chránit svět v novém celovečerním snímku Muži v černém: Globální hrozba od Sony Pictures. Ve filmu tvoří oficiální flotilu agentů po celém světě.

Model nedávno prošel modernizací, jejímž výsledkem je vyšší rychlost, nižší hmotnost a ještě lepší schopnosti přepravovat hlavní hrdiny, zachraňující vesmír. V dalších scénách filmu se prezentují také modely Lexus RX Hybrid a Lexus LX z kategorie SUV.

Muži v černém vždy chránili planetu Zemi před neřády z vesmíru. V tomto nejnovějším podniku se musejí vypořádat s doposud největší globální hrozbou: krtkem přímo v organizaci Muži v černém. Na svých misích přitom potřebují vozidla disponující vysokým výkonem pro rychlé honičky, nejvyspělejšími technologiemi pro boj s mimozemšťany a rafinovaným stylem příslušejícím nejelitnější skupině tajných agentů v celé galaxii.

„Našemu RC F jsme dodali pár nových schopností na pomoc Mužům v černém, čímž vznikl zcela jedinečný stroj pro boj s mimozemšťany,“ uvedla Lisa Materazzo, viceprezidenta pro marketing značky Lexus.

Součástí spolupráce značky Lexus na snímku Muži v černém: Globální hrozba od Sony Pictures je umístění produktu do snímku, společný televizní spot obou značek, specifický vůz RC F ‚Men in Black‘ a sponzorování filmové premiéry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code