Tipy na šikovné pomocníky do auta jako dárek pod stromeček

V zimě se budou na horách určitě hodit sněhové řetězy. A víte, že jsou na trhu také sněhové řetězy z textilu? Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů na základě několikaletého výzkumu. Nejenže jsou plnohodnotnou náhradou standartního ocelového řetězu, ale navíc se i snadno nasazují a sundávají. Řetězy z textilu jsou také lehké, snadno se skladují a nepůsobí hluk. jejich přilnavost na sněhu i ledu je zaručena díky jedinečnému využití vodního filmu, který se tvoří mezi pneumatikou a jízdním povrchem.

Už se vám někdy stalo, že vám auto nenastartovalo, zrovna když jste někam pospíchali? Se startovací stanicí s powerbankou je taková situace snadno řešitelná, protože jak se říká, štěstí přeje připraveným. Toto šikovné zařízení totiž dokáže díky integrovanému akumulátoru zajistit nastartování auta a poslouží navíc i jako powerbanka například pro několikanásobné nabití telefonu. Tento malý pomocník zkrátka nenechá ve štychu žádného člena domácnosti.

Pro ty, kdo mají rádi pod kontrolou, co se na vozovce děje, a zároveň kladou důraz na bezpečnost a technologické vychytávky, je ideálním dárkem kamera do auta. V případě nehody jsou kamery důležitými svědky a ochrání od pokuty za přestupek, který jste nespáchali. Kamera má funkci nahrávání do smyčky, takže se nemusíte bát hodinových záznamů. Jedna z největších vychytávek je parkovací mód. To znamená, že kamera spouští záznam pouze při detekci pohybu nebo drobné kolizi. Vše v zorném poli natočí a usnadní vám jednání s pojišťovnou či policií. Nemusíte ani myslet na to, abyste ji po nastartování vozidla zapnuli, tato chytrá krabička to zvládne automaticky.

Uklizené a voňavé auto

Znáte to, někdy v autě posvačíte, jindy v něm svezete děti, a už je potřeba ho rychle uklidit? Pro ty, kdo svoje auto rádi udržují v čistotě, je skvělým pomocníkem ruční vysavač, ideálně bezsáčkový s vyjímatelným filtrem i nádobkou na nečistoty, který je lehký a zároveň výkonný. Díky několika nástavcům se dostanete všude a speciální jemný filtr navíc zachytí i ty nejmenší částice jako třeba pyl nebo roztoče. Auto tak zvládnete uklidit rychle a efektivně.

Radost můžete udělat i drobností, třeba originálním designovým magnetickým držákem na mobilní telefony Celly Ghostplus. Držák funguje na principu magnetu a snadno se upevní do mřížky ventilace. Držák je otočný o 360°. Nabízí tak velkou flexibilitu a umožňuje používat vaše zařízení jak horizontálně, tak vertikálně. Součástí této sady je také osvěžovač s vtipným designem, který se jako dekorativní doplněk nasazuje na držák. Anděl nebo ďábel? Vyberte si!

Nebo stále ještě nemáte svého favorita? Nevadí, na nákup dárků ještě není pozdě. Všechny zmíněné tipy na netradiční dárky, ale i další vychytávky nejen do auta, seženete rychle, pohodlně a snadno na jednom místě třeba na www.autokelly.cz, kde mají navíc i zajímavé předvánoční slevy na vybrané produkty.

Dárky pak můžete vyzvednout nebo koupit v jedné z více než osmdesáti prodejen Auto Kelly po celé republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code